آموزش فارسی ساخت متریال برای صحنه های داخلی Vray 3ds max

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

آموزش فارسی ساخت متریال برای صحنه های داخلی Vray 3ds max

به دوره آموزشی رندر صحنه های داخلی و آشپزخانه با ویری و تری دی مکس خوش آمدید. یکی از مهم ترین مراحل در پروسه رندرگیری داخلی ، ساخت متریال است که خیلی ها فکر میکنند کار راحتی هست و میخواهند با خرید چند مجموعه متریال آماده، این مشکل را حل کنند ! در این آموزش، میپردازیم به ساخت دو متریال خیلی مهم و رایج که معمولا در رندرهای داخلی و مخصوصا آشپزخانه کاربرد دارد. یعنی متریال ام دی اف سفید و متریال چوب. و سایر متریال های موجود در صحنه را هم خواهیم ساختو مثلا متریال های فلزی و براق ، متریال برای دیوار و … !

در این ویدئوی آموزشی رایگان، پروسه ساخت متریال چوپ را خیلی سریع باهم مرور میکنیم . برای اطلاعات بیشتر میتوانید پکیج آموزش متریال سازی ویری را ببینید.تمام این مراحل را در پنل زیر به صورت ویدئویی میتوانید ببینید و فکر میکنم که نیازی به توضیح بیشتر نداشته باشد.

در این دوره، سایر متریال هایی را هم که در این صحنه استفاده شده را هم در پنل ویرایشگر مواد، باز میکنم و تنظیمات دیفیوز، انعکاس و … آنها را توضیح خواهم داد.در درس بعدی، تنظیمات رندر نهایی و پست پروداکشن را برای شما عزیزان، انجام خواهم داد. با ما همراه باشید.

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش فارسی ساخت متریال برای صحنه های داخلی Vray 3ds max

دانلود دوره کامل آموزش متریال سازی : قسمت اول تا پنجم (40 دقیقه)

فقط کاربران سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

 

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=49052 :لینک کوتاه

کانال تلگرام

jafar sydi

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

بستن