آموزش 3d max V-ray

آموزش طراحی کاراکتر های مردانه در Zbrush

آموزش زیبراش Udemy – Male Character Creation in Zbrush

دانلود فیلم آموزش طراحی کاراکتر های مردانه در Zbrush Udemy – Male Character Creation in Zbrush

در این صفحه میتوانید دوره آموزش Udemy – Male Character Creation in Zbrush ، مربوط به یادگیری خلق شخصیت های مردانه از سایت یودمی به کمک نرم افزارهای زیبراش + فتوشاپ را با سرعت دانلود کنید.

سوال :
آیا در مجسمه سازی آناتومی مرد ، صورت ، مو و ریش مشکلی دارید؟ آیا شما آماده هستید که بیاموزید چگونه یک مدل کاملاً واقعی ، زره پوش ، لباس ، سلاح و همه چیز را فقط در Zbrush ، سریع و کارآمد مجسمه سازی کنیم؟

در پایان این دوره آموزشی Udemy – Male Character Creation in Zbrush تمام این مهارت ها را یادگرفته اید. همچنین چگونه مهارت های دیجیتال اسکاپتینگ خودتان را بالا ببرید.


هدف دوره:

در پایان این دوره ، شما می توانید شخصیت های مرد پیشرفته را با لباس ، لوازم جانبی و سلاح در Zbrush از ابتدا تا انتها مدل کنید.

ما کار خود را با صرف 30 دقیقه برای شخصی سازی گردش کار در Zbrush آغاز خواهیم کرد تا بتوانیم بسیار سریعتر و کارآمدتر کار کنیم. سپس ما سر جنگجوی خود را خواهیم ساخت که در آنجا توضیح خواهم داد که در مدل سازی سر باید چه چیزی را تماشا کنید.

سپس موها ، ریش و چشم ها را از ابتدا درست می کنیم. پس از آن ، بدن را دوباره از روی کره ، به دنبال مفهوم خود خواهیم ساخت.

پس از پایان کار با بدن ، شروع به ساختن طرح سه بعدی از مدل خود می کنیم تا بتوانیم به درستی لوازم جانبی ، لباس ها و زره های خود را قرار دهیم. این یک مرحله کاملاً مهم است که در پایان آن بسیار خوب خواهیم فهمید که مدل ما با اتمام کار چگونه به نظر می رسد.

وقت آن فرا می رسد که شروع به استخراج لباس ، کمربند و سایر قطعات لباس کنیم.

ما همچنین یک براش زیبراش درست خواهیم کرد که قرار دادن تمام قطعات کوچک فلزی مانند سگک و کلاهک تسمه را بسیار آسان و سریع انجام می دهد.

پس از آن ما شروع به تصفیه همه مواردی که ساخته ایم می کنیم و مدل بسیار خوبی به نظر می رسد. وقت آن فرا می رسد که تمام سلاح های شخصیت خود را که شامل شمشیر ، تبر ، گرز ، خنجر و نیزه است ، به طور جداگانه انجام دهیم و آنها را به صحنه اضافه کنیم. هنگامی که از ظاهر کلی شخصیت خود خوشحال شدیم ، به شما نشان خواهم داد که چگونه با استاد transpose در Zbrush ژست خوب بسازید. نوبت به مراقبت از ریش و مو می رسد که همه اینها در فیبرمش Zbrush انجام شده است. در آخر ما پاس های رندر را در Zbrush ایجاد می کنیم و آنها را در فتوشاپ ترکیب می کنیم تا به بهترین شکل ممکن برای مدل خود برسیم.


دانش آموزان ایده آل:

من این دوره را برای دانشجویان متوسط ​​مدل سازی 3D طراحی کرده ام ، که می خواهند شخصیت های مردانه آماده تولید زیبا را برای بازی ها مدل سازی کنند ، اما آنها تلاش می کنند آن را بدست آورند زیرا آنها یک آموزش گام به گام ، بدون پیشرفت سریع ، بدون جست و جو و ناشی از یک هنرمند تولید کننده است که سالها این کار را انجام می دهد.

این دوره همچنین برای هنرمندانی است که می خواهند سرعت کار خود را در Zbrush افزایش دهند و مهارت خود را در ساخت آناتومی مرد ، مو ، ریش ، اسلحه ، لباس و لوازم جانبی ارتقا دهند.


چه کسی دانش آموز ایده آل نیست؟

این دوره برای مبتدیان مطلق Zbrush طراحی نشده است ، بنابراین من انتظار دارم شما نوعی تجربه Zbrush را داشته باشید. اما کاربران متوسط ​​Zbrush و حتی افراد حرفه ای می توانند از روش ها و گردش کاری که در این دوره نشان می دهم چیزهای زیادی یاد بگیرند.


این دوره برای چه کسانی است؟
دانشجویان مدل سازی سه بعدی متوسط ​​، که می خواهد شخصیت های مردانه آماده تولید زیبا را برای بازی ها مدل سازی کند ، اما آنها در تلاشند که آن را بدست آورند زیرا آنها یک آموزش گام به گام ، بدون پیشرفت سریع ، بدون پرش و جستجوی هنرمند تولید را پیدا نمی کنند سالهاست که این کار را انجام می دهد
هنرمندانی که می خواهند سرعت کار خود را در Zbrush افزایش دهند و مهارت خود را در ساخت آناتومی ، مو ، ریش ، سلاح ، لباس و لوازم جانبی مردان ارتقا دهند.

  • زمان دوره: 30 ساعت
  • سطح آموزش: مبتدی تا حرفه ای
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دانلود فیلم آموزش طراحی کاراکتر های مردانه در Zbrush

Udemy – Male Character Creation in Zbrush

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

 

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید.

پکیج جامع آموزش زیبراش مبتدی تا پیشرفته (به زبان فارسی)

 آموزش زیبراش حرفه ای به زبان فارسی

کانال تلگرام
نمایش بیشتر

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

مطالب ویژه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا