آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش طراحی وبسایت بوت استرپ با نرم افزار ادوبی دریم‌ویور Dreamweaver CC

Udemy – Make money Building Responsive Bootstrap websites using Dreamweaver

آموزش طراحی ویسایت بوت استرپ با نرم افزار Dreamweaver CC

در این صفحه میتوانید آموزش تصویری ادوبی دریم‌ویور Udemy – Make money Building Responsive Bootstrap websites using Dreamweaver را از سایت یودمی دانلود کنید

در پایان این دوره آموزشی ، شما یاد گرفتید که چگونه با استفاده از Dreamweaver پول در ساخت وب سایت های دوستانه تلفن همراه ایجاد کنید. هیچ تجربه قبلی Dreamweaver یا طراحی وب لازم نیست..ویدئو های بیشتر آموزش Dreamweaver CC را هم میتوانید دانلود کنید.

سلام – نام من Dan است و من شما را در این دوره ادوبی دریم‌ویور راهنمایی خواهم کرد که چگونه با استفاده از Dreamweaver پول در ساخت وب سایت های دوستانه تلفن همراه ایجاد کنید.من این دوره را برای یک فرد بصری ، یک فرد با مغز درست ساخته ام. ما از کد پنهان نخواهیم شد اما از همه ابزارهای بصری که Dreamweaver را بسیار شگفت انگیز می کند استفاده خواهیم کرد.این مهارت هایی است که شما برای تبدیل شدن به یک طراح وب حرفه ای نیاز دارید. شما یاد خواهید گرفت که چگونه در Dreamweaver وب سایت های پاسخگو درست کنید و همچنین نحوه شارژ کردن و مدیریت پروژه وب سایت را بیاموزید.

ما تمام مواردی را که برای ساخت اولین وب سایت خود نیاز دارید را پوشش می دهیم. از ایجاد صفحه اول خود تا بارگذاری وب سایت خود در اینترنت. در طول دوره ، ما یک وب سایت برای یک آژانس خلاق ساختگی – ایجاد نسخه های موبایل و دسک تاپ ایجاد خواهیم کرد. مثال ما را اینجا ببینید:

من یک مربی مجاز ادوبی دریم‌ویور Dreamweaver و یک متخصص وب مجاز Adobe هستم. با استفاده از فایل های تمرینی می توانید با من بارگیری و کار کنید. در انتهای هر ویدئو ، من یک نسخه قابل بارگیری از مکانی که در حال انجام آن هستیم ، دارم ، بنابراین شما می توانید پروژه خود را با پروژه من مقایسه کنید و به راحتی بتوانید محل مشکلی را ببینید.

من به شما نشان خواهم داد که چگونه با نرم افزار ادوبی دریم‌ویور Dreamweaver کار کنید تا به راحتی وب سایتهای HTML و CSS ایجاد کنید. نحوه ایجاد نسخه های تلفن همراه و رایانه لوحی از طرح خود و نحوه آزمایش وب سایت خود بر روی تلفن خود.من به شما آموزش می دهم که چگونه میله های ناوبری ایجاد کنید ، چگونه با تصاویر و نمادهای پاسخگو کار کنید.

ما با یکپارچه سازی جدید بوت استرپ و نرم افزار ادوبی دریم‌ویور Dreamweaver کار خواهیم کرد تا به راحتی چرخ فلک ، منوی تب دار و آکاردئون را اضافه کنیم. حتی راحت تر می توانید با جاسازی فیلم ها ، تقویم ها ، نقشه ها ، بلیط رویداد و گزینه های اشتراک اجتماعی ، مشتریان را تحت تأثیر قرار دهید. بدانید که من برای کمک به شما خواهم بود – اگر گم شوید می توانید در انجمن پیام دهید و با هم ما شما را در مسیر درست قرار خواهیم داد.اکنون وقت آن است که مهارت های خود را ارتقا دهید ، آن شغل بهتر را بدست آورید و مشتریان خود را تحت تأثیر قرار دهید.

 

  • زمان دوره: +4 ساعت
  • سطح آموزش: مبتدی
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

آموزش طراحی ویسایت بوت استرپ با نرم افزار  ادوبی دریم‌ویور Dreamweaver CC

Udemy – Make money Building Responsive Bootstrap websites using Dreamweaver

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا