آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش تصویری لایت روم سی سی Lightroom CC | آموزش لایت روم 6

نرم افزار ویرایش تصویری آموزش تصویری لایت روم سی سی Lightroom CC | آموزش لایت روم 6

دانلود آموزش لایت روم 6 lightroom cc نرم افزار ویرایش تصویری حرفه ای

آموزش لایت روم 6 : به دوره آموزشی نرم افزار لایت روم سی سی Lightroom خوش آمدید. در این آموزش تصویری ، میپردازیم به آشنایی با مبانی و اصول کلی این نرم افزار فوق العاده ویرایش تصویر را با هم برسی خواهیم کرد.

در این پکیج آموزشی ، به تمام مواردی مانند ورودی و خروجی گرفتن lightroo cc importing to exporting و سفارشی سازی رابط کاربری customize the interface و کار با آبشن ها و تنظیمات مختلف different options and settings ، … خواهیم پرداخت.در طول این دوره، کلی هم ترفند و تکنیک کاربردی Library Module to streamline را هم برسی خواهیم کرد.

همچنین در این آموزش لایت روم 6 ، مواردی مانند : انواع مختلف تنظیمات آماده پریست لایت روم different types of presets in Lightroom صحبت خواهیم کرد همچنین کار با ابزارهای محبوب خودم را برسی میکنیم.مانند ابزارهای تنظیم محلی Adjustment Tools ، و همچنین چندین تصویر را در طول این آموزش، ویرایش خواهیم کرد.

 

نرم افزار لایت روم چیست Adobe Lightroom ؟ یک نرم افزار عکاسی عظیم و عجیب و غریب از نرم افزار عکاسی با عملکردها و فرآیندهای کافی است که هر عکاس را دیوانه می کند. با این وجود، در ساده ترین سطح، Lightroom به شما کمک می کند تا فقط سه چیز را انجام دهید: عکس های خود را مرتب کنید، آنها را پردازش کنید و آنها را صادر کنید. در زندگی عکاسی به تنهایی، ما در حال حاضر بیش از 100 مقاله در مورد Lightroom – معادل چند کتاب – و وب سایت های دیگر بیش از حد بی شماری است. واضح است که این یک موضوع مهم برای یادگیری است، آیا شما فقط از یک شروع و یا یک عکاس پیشرفته هستید. در این راهنما، من از فرآیند استفاده از Lightroom برای مبتدیان، از ابتدا تا انتها، از جمله راهنمایی هایی در مورد موضوعاتی که بیشترین اشتباه را به خود جلب می کنند، خواهم رفت. این مقاله جامع، تمام اصول را تعریف می کند و به چند بخش مختلف تقسیم می شود تا همه چیز را برای خواندن آسان تر کند. اگر یک عبارت خاصی وجود دارد که شما در تلاش برای یافتن آن در این مقاله هستید، ممکن است بخواهید کنترل F را (یا، برای مک، فرمان F) را در صفحه کلید خود فشار دهید. اگر قبلا هرگز از این میانبر استفاده نکرده اید، بسیار مفید است، زیرا به شما اجازه می دهد که یک صفحه وب را با کلیدواژه ای که می خواهید جستجو کنید. همچنین میتوانید با کلیک کردن روی گزینه های موجود در قسمتهای مختلف این مقاله به جست وجو بپردازید.

فیلم آموزشی مقدماتی لایت روم Video Tutorial 

پخش آنلاین : آموزش مبانی پایه ای لایت روم Lightroom CC

 

How to Use Lightroom cc :Complete Tutorial for all Beginners. What is Lightroom? and Organizing Your Photos دانلود آموزش لایت روم pdf من در گذشته Lightroom را امتحان کردم آموزش lightroom cc به زبان فارسی اما همیشه از برنامه ویرایش عکس Aperture اپل ترجیح دادم. اما در بهار سال 2014، زمانی که اعلام شد که اپل دیگر از پشتیبانی از دیافراگم پشتیبانی نمی کند، تصمیم گرفتم که به لایت روم برسم. در ابتدا متوجه شدم که استفاده از آن بسیار دشوار است، اما من به زودی راهم را پیدا کردم و تبدیل به Lightroom شدم. اگر به Lightroom جدید هستید کتاب آموزش lightroom و نمیدانید کجا شروع کنید یا فکر کرده اید از آن استفاده کنید، اما احساس کنید غرق شدن، پس لطفا دانم که احساس درد تو را دارم و کتاب آموزش lightroom فارسی می دانم از کجا می آیی. من این راهنمای مبتدی را برای Lightroom نوشتم تا به شما کمک کند، و من آرزو می کنم  دانلود آموزش فارسی lightroom زمانی که ابتدا شروع کردم، چنین چیزی داشتم. این طراحی شده است برای کمک به شما از طریق چند مرحله اولیه از باز کردن Lightroom برای اولین بار، ایجاد دو ویرایش اصلی و صادر (ذخیره) نسخه نهایی تصویر خود را. Lightroom چیست و چه کاری انجام می دهد؟  آموزش لایت روم لیندا به طور خلاصه، Lightroom یک برنامه است که می تواند تصاویر شما را مدیریت و ویرایش کند. با این حال، گرفتن، این است که این تصاویر واقعا تصاویر شما را ویرایش نمی کند و یا هر چیزی را مدیریت می کنند. در عوض، این برنامه با نگاه کردن به تصاویری که در رایانه خود ذخیره کرده اید، کار می کند و به شما امکان می دهد دستورالعمل هایی برای نحوه تغییر آنها ایجاد کنید. به عنوان مثال، بگذارید بگوییم یک عکس از یک سنجاب که کمی تاریک است، بنابراین شما می خواهید آن را روشن تر کنید. Lightroom تصویر اصلی را لمس نمی کند! آن را حرکت نمی دهد، آن را کپی کنید، نام آن را تغییر دهید یا آن را به هیچ وجه تغییر دهید. به جای Lightroom، یک برنامه ویرایش غیر مخرب است که به شما اجازه می دهد دانلود آموزش لایت روم به زبان فارسی تغییرات را در یک پیش نمایش یا نسخه ی کوچک تصاویر انجام دهید، بدین معنی که می توانید ببینید که تصویر نهایی پس از روشن شدن تصویر چه خواهد شد. هنگامی که شما با ویرایش خود به پایان رسید، یک تصویر نهایی از Lightroom صادر کنید (یا ذخیره کنید) (دوباره فایل اصلی را به طور کامل از دست ندهید) و voilá، شما هم اکنون عکس دوم، بسیار روشن تر دارید، برای چاپ و یا به اشتراک گذاری با دیگران است آموزش لایت روم 6 .
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا