آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش طراحی با فتوشاپ Fundamentals of Design

دانلود آموزش CG Master Academy – Fundamentals of Design

دانلود رایگان آموزش ایجاد عناصر طراحی فتوشاپ CG Master Academy – Fundamentals of Designدر این صفحه میتوانید دوره آموزش طراحی های گرافیکی دو بعدی با فتوشاپ CG Master Academy – Fundamentals of Design را دانلود کنید.با پایان این دوره آنلاین cgma ، شما یاد گرفتید که چگونه عناصر طراحی را با فتوشاپ ایجاد کنید و مهارت های خود را برای طراحی موفق افزایش دهید.

طراحی تقریباً به همه موارد مربوط می شود. از ترکیب و نورپردازی گرفته تا اشکال شخصیت های ما گرفته تا وسایل نقلیه ای که با آن سفر می کنند. ما به عنوان هنرمند ، خلاق و طراح ، باید مسئولیت همه این جنبه ها را به عهده داشته باشیم. طراحی خوب علاوه بر داشتن دانش اصول خوب طراحی بصری برای ساخت آن ، شامل برنامه ریزی و سازماندهی مناسب است. طی 8 هفته آینده ، سخنرانی هایی در مورد کلیه اصول اصلی طراحی و همچنین بحث در مورد تکنیک ها و رویکردهای اجرای آنها وجود خواهد داشت. در طول راه ، ما می آموزیم که راهنمای سبک خود را ایجاد کنیم ، به مدیر هنری خود تبدیل شویم و با تبلیغ زیبایی شناسی طراحی خود ، برخی از ساختمانهای جهان را طراحی کنیم.

  • زمان دوره: 35:41 ساعت
  • سطح آموزش: مبتدی تا حرفه ای
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی پروژه محور

دانلود دوره آموزش ایجاد عناصر طراحی را با فتوشاپ سی سی

CG Master Academy – Fundamentals of Design

vip

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید
نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا