آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش طراحی طراحی وبسایت از Adobe Illustrator Mockups

Skillshare – Adobe Dreamweaver CC Web Design from Adobe Illustrator Mockups

آموزش Skillshare – Adobe Dreamweaver CC Web Design from Adobe Illustrator Mockups

در این صفحه میتوانید آموزش تصویری Skillshare – Adobe Dreamweaver CC Web Design from Adobe Illustrator Mockups را از سایت اسکیل شیر دانلود کنید مهارت های طراحی گرافیکی وبسایت توسط نرم افزار Dreamweaver CC از موکاپ ایلاستریتور بالا ببرید.

در پایان این دوره آموزشی Adobe Dreamweaver CC Web Design from Adobe Illustrator Mockups ، شما یاد گرفتید که چگونه با استفاده از Adobe Dreamweaver یک وب سایت نمونه کارها بسازید..ویدئو های بیشتر آموزش Dreamweaver CC را هم میتوانید دانلود کنید.

در این دوره ، ما یاد خواهیم گرفت که چگونه از ابزارهای جذاب Dreamweaver برای آسان سازی به روزرسانی در سایت خود استفاده کنیم و همچنین چگونه می توانیم “منوی برگر” تلفن همراه خود را از ابتدا با استفاده از JavaScript و jQuery اساسی ایجاد کنیم.

ما برای آسان کردن به روزرسانی در سایت خود از ابزارهای جذاب وسوسه انگیز Dreamweaver استفاده خواهیم کرد. ما “منوی برگر” تلفن همراه خود را از ابتدا با فراگیری برخی JavaScript و jQuery اساسی ایجاد خواهیم کرد.

من یک مربی گواهینامه Adobe هستم و بهتر است که برای تهیه فیلم های راهنمای آنلاین خود ، با خود Adobe همکاری نزدیک داشته باشم. من همچنین یک سخنران Dreamweaver در کنفرانس عظیم Adobe Max در لاس وگاس 2017 هستم. اکنون حتی در نسخه Dreamweaver شما هستم … ادامه دهید آن را امتحان کنید … Dreamweaver را باز کنید> به راهنما بروید> آموزش سریع – من ‘ من همانجا هستم!

این دوره ویژه مبتدیان است. شما به تجربه قبلی در Dreamweaver یا تجربه طراحی وب نیازی ندارید. ما از نمای “splitwe” Dreamweaver استفاده خواهیم کرد ، بنابراین می توانیم از همه ابزارهای بصری خوب و همچنین انجام برخی اصلاحات ساده در اینجا در کد نیز استفاده کنیم.

اکنون طراحی وب ممکن است گاهی اوقات مشکل باشد ، بنابراین من اینجا هستم تا کمک کنم – اگر گیر کردید فقط به من پیام دهید. همچنین پرونده های تمرینی وجود دارد تا بتوانید آنها را دنبال کنید. من حتی یک نسخه کامل از وب سایت را در انتهای هر ویدیو ذخیره می کنم تا اگر خیلی درست کار نمی کنید دوباره مال خود را بررسی کنید.

 

  • زمان دوره: 3:50 ساعت
  • سطح آموزش: متوسط
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دانلود آموزش طراحی وبسایت توسط نرم افزار Dreamweaver CC از موکاپ ایلاستریتور

Skillshare – Adobe Dreamweaver CC Web Design from Adobe Illustrator Mockups

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا