آموزش کامپوزیت

آموزش کامپوزیت رندر تری دی مکس در افترافکت 3ds Max + After Effects

آموزش کامپوزیت رندر تری دی مکس در افترافکت 3ds Max After Effects

دانلود رایگان کامپوزیت رندر تری دی مکس لیندا Rendering for Composites inside 3ds Max Lynda

در این آموزش، میخواهیم با استفاده از ابزارهای رندرگیری نرم افزار تری دی مکس، tools in 3ds Max ، تمام عناصر رندر را جداگانه رندر بگیریم و آنها را المنت به المنت elements در نرم افزارهای مخصوص جلوه های ویژه و کامپوزیت، مانند نرم افزار افتر افکت ترکیب کنیم.

برای رندر گیری به صورت جداگانه باید از ویژگی های ابزار مخصوص ویری با خود تری دی مکس به اسم رندر المنت3ds Max’s Render Elements استفاده میکنیم و تمام مراحل رندر render passes را جداگانه رندر خواهیم گرفت. در ادامه با کورس فیلم آموزشی رندرینگ برای کامپوزیت در 3ds Max با من همراه باشید.

دانلود رایگان کامپوزیت رندر Rendering for Composites inside 3ds Max Lynda

در این آموزش کامپوزیت رندر تری دی مکس در افترافکت ، 3 پروژه را به صورت جداگانه کار خواهیم کرد:

اول) تنظیمات رندر المنت در تری دی مکس.

دوم) استفاده از ابزار های لینک دهی به فایل پروژه و پیش کامپوزیت (pre-composites).

سوم) با استفاده از افتر افکت After Effects، کلیه عملیات پست پروداکشن post-production مانند : اصلاح رنگ فیزیکی رندر ها per-object color corrections ، شکست و انعکاس نور های روی متریال reflections and refractions ،افکت اینوایرومنت و مه و آلودگی هوا ، عمق صحنه و موشن بلور motion blur را کار خواهیم کرد.در این دوره، واقعا یاد خواهیم گرفت که چرا و چگونه میتوان از این امکانات فوق العاده استفاده کرد.

 

نکات کلیدی آموزش کامپوزیت رندر تری دی مکس در افترافکت

 • بهترین روش های وروی و خروجی گرفتن بین مکس و افترافکت
 • آموزش کامل state sets 3ds max در تریدی مکس
 • نحوه استفاده از state sets 3ds max برای جدا کردن رندر المنت ها و مراتب رندر  rendering passes
 • تنظیمات درست برای المنت های کادر رندر element parameters
 • ساخت المت خروجی دلخواه custom matte pass
 • نحوه ایجاد ارتباط و لینک دادن به المنت های رندر Compositor Link
 • خروجی فیلم گرفتن برای کامپوزیت در فوتیج افتر افکت footage to After Effects
 • آموزش کامل پست پروداکشن معماری در افترافکت post-production

فیلم آموزش تصویری تری دی مکس افترافکت Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول آموزش کامپوزیت رندر تری دی مکس در افترافکت

 • نام دوره : آموزش کامپوزیت رندر منتال ری تری دی مکس در افترافکت 3ds Max + After Effects
 • نرم افزارهای استفاده شده : 3ds Max + After Effects
 • شرکت سازنده : لیندا
 • زمان : 2 ساعت

 

دانلود آموزش کامپوزیت رندر تری دی مکس در افترافکت

Rendering for Composites inside 3ds Max Lynda

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir:پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=13630:لینک کوتاه
Understanding how state sets work Installing Compositor Link Making a pipeline decision Adding post-production effects in After Effects یاد بگیرید چگونه از طیف گسترده ای از ابزار در 3ds Max استفاده کنید تا عناصر را برای کامپوزیت رندر کنید. در این دوره، جوئل برادلی نشان می دهد که چگونه یک پروژه را به سه بخش قابل کنترل با عناصر Render Elements 3ds Max متصل می کند و ردگیرها را با ابزار State Set تنظیم می کند. او این خط لوله را از طریق سه پروژه مینی انجام می دهد که از انفجار به کامپوزیت نهایی شلیک می کنند. ابتدا او عناصر 3ds Max را ایجاد و ارائه می کند. دوم، او "pre-composites" و فایل ها را با استفاده از پانل Link Compositor Link خروجی می دهد. در نهایت، جوئل به پس اثر میپردازد، جایی که او اثرات پس از تولید مثل تصحیح رنگ، بازتاب و refractions، جرم جوی و تاری حرکت را اضافه می کند. رندر برای کامپوزیت در داخل 3ds Max. اسم من جوئل برادلی است و من بسیار مشتاقانه منتظر این کار با شما هستم. تمریناتی که ما از طریق این کار انجام می دهیم، هر دو را معرفی می کنیم و به ما نشان می دهیم چگونه می توانیم با طیف وسیعی از ابزار در 3ds Max کار کنیم که می تواند در رندر خطوط کامپوزیت استفاده شود. برای کمک به سرعت ما در سریع ترین زمان ممکن، در دو فصل اول ما، نگاهی دقیق به UI و گزینه های عملیات عمومی موجود برای ابزارهای Render Element و State Set خواهیم داشت. اساسا، به دنبال دستیابی به هر یک از آنها قبل از رفتن به پروژه کوچک پروژه بخشی از دوره ما. در این، از سه فصل به بعد، ما به دنبال استفاده از مجموعه های دولتی و رندر عناصر برای رندر، کامپوزیت و سپس هنر ما دنباله دوربین های متحرک مستقیم. این کار با اضافه کردن اثرات پس از تولید مانند تصحیح رنگ در هر شی با استفاده از عبور مات سفارشی، انعکاس و اصلاح شدت refraction، و همچنین علاوه بر لمس های ظریف تر مانند حساس جسمی و تاری حرکت انجام می شود. همانطور که یادگیری فراوانی از ما داشته ایم، بیایید پیش برویم و با رندر ما برای ترکیب بندی درون دوره 3ds Max به کار خود ادامه دهیم. آموزش رندرینگ کامپوزیت استفاده از تریدی اس مکس برای علاقمندان به نرم افزار سه بعدی سازی محبوب و قدرتمند توسط شرکت Lynda تهیه شده است. خروجی فیلم رندر شده به افترافکت; نصب فایلهای Compositor Link پست پروداکشن در افترافکت تنظیم عناصر Ambient Occlusion اضافه کردن depth of field و ... Using state sets for rendering passes Setting element parameters Outputting rendering footage to After Effects Creating a custom matte pass
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا