پلاگین مایا

پلاگین ویری نکست مایا V-Ray Next v4.04.03

دانلود پلاگین V-Ray Next v4.04.03 برای Maya 2017 تا 2018

در این صفحه میتوانید پلاگین جدید ویری نکست مایا ورژن V-Ray Next v4.04.03 برای مایا رو دانلود کنید و حداکثر استفاده از ویژگی های جدید این پلاگین قدرتمند رو در رندرهاتون داشته باشید.

در پلاگین ویری V-Ray Next v4.04.03 برای مایا ؛ میتوانید با یک انجین هوشمند تر با قدرت و انعطاف بالاتر کار کتید و از امکانات بی نظیر اون مانند : ویری سین با هوش مصنوعی V-Ray Scene ، ابزار redesigned IPR که به صورت کامل باز طراحی شده ؛ رندرینگ جی پی یو که 2 برابر سریع تر شده GPU production rendering و …. استفاده کنید.

  • نام پلاگین : V-Ray Next برای مایا
  • قابل استفاده : Maya 2015 تا Maya 2018
  • آموزش نصب و کرک و فعال سازی پلاگین : دارد (فایل متنی داخل فایل زیپ)

دانلود آخرین ورژن پلاگین ویری برای مایا

پلاگین ویری برای مایا V-Ray v6.00.03 Maya

آموزش کرک ویری نکست برای مایا

  • 1. Remove any previous crack, like vrayformayapatch.mll, zray.mll, vray_zzz.dll and etc.
  • 2. Download and install V-Ray. No need to install the License Server.
  • 3. Copy vray_v40403_maya_fix.dll to the V-Ray plugins dir ( C:\ProgramFiles\Autodesk\Maya2018\vray\vrayplugins )
  • 4. Enjoy!

 

Free Download new V-Ray Next v4.04.03 for Maya 2015 to Maya 2018 with Direc Link from 3ds max Farsi : رندر هوشمندانه تر، سریع تر و قوی تر از همیشه قبل از استفاده از قدرتمند V-Ray Scene Intelligence، IPR به طور کامل طراحی شده و 2G سریع تر پردازش گرافیکی تولید، V-Ray Next دقیق تر، سریع تر و قدرتمند تر از همیشه است. کیفیت تولید با اثبات رندر ردیابی با مجموعه ای کامل از ابزار برای ایجاد تصاویر و انیمیشن های حرفه ای photoreal. POWER ساخته شده برای رسیدگی به سخت ترین پروژه ها و بزرگترین صحنه ها. سرعت پردازشگر چند هسته ای و موتورهای رندر GPU برای سرعت بهینه و مقیاس پذیری. کنترل طراحی CREATIVE CONTENT با استفاده از نورپردازی تعاملی، سایه زدن و رندر، طراحی منظره ای را انجام می دهد. یکپارچه سازی یکپارچه به مایا و طراحی مناسب برای هر خط تولید. STANDARD INDUSTRY هنرمندان و استودیوهای برتر برای ایجاد انیمیشن و جلوه های بصری برنده جایزه V-Ray برای مایا هستند.
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا