پلاگین مایا

پلاگین ویری برای مایا V-Ray v6.00.03 Maya

V-Ray Advanced v6.00.03 for Maya 2019-2023 Win x64

دانلود پلاگین ویری برای مایا Vray 3.6 Maya 2018 آخرین ورژن کرک شده آموزش نصب کرک

پلاگین ویری برای مایا V-Ray Advanced v6.00.03 for Maya 2019-2023 Win x64

خبر خوش به کاربران نرم افزار مایا، شرکت کی آس گروپ، پلاگین ویری برای مایا V-Ray v6.00.03 for Maya را بر اساس تکنولوژی هایبرید Hybrid Rendering Technology منتشر کرد.در ادامه با توضیح مهمترین ویژگی های اضافه شده و دانلود رایگان پلاگین ویری برای مایا 2019 و 2020 و مایا 2022 و 2023 ، در خدمت شما هستیم.

مهم ترین ویژگی های پلاگین ویری برای مایا Vray v6.00.03 Maya

انتخاب نورها به عنوان المنت مجزا در رندرگیری Full Light Select Render Element: با استفاده از این امکان، میتوانید نور یا دسته ای از نورها را به صورت مستقل انتخاب کنید و آنها در پنل render elements ، به صورت مجزا داشته باشید که این آبشن میتواند در مرحله پست پروداکشن، کاربرد داشته باشد.همچنین این آبشن پشتیبانی کاملی از گلوبال آیلیومنشن global illumination ، و محاسبات دقیقی برای شکست و بازتاب نور برای ترکیب نورها دارد.

آبشن Cryptomatte : به تازگی، پلاگین ویری 3 برای مایا، میتواند به صورت خودکار، برای شماره متریال ها ID mattes ، اعدادی را ایجاد کند! به نحوی که این شماره گذاری، تمام آبشن های شفافقیت متریال ها transparency ، و همچنین افکت های مخصوص دوربین مانند: عمق صحنه، موشن بلور (depth of field and motion blur) را پشتیبانی میکند.

تکنولوژی جدید شرکت انویدیا NVIDIA NVLink : این آبشن که مخصوص کارت گرافیک های ساخت این شرکت هست، توانایی به اشتراک گذاشتن حافظه کارت گرافیک GPU memory ، در کارت های سازگار با NVLink را پیدا کرده است.

متریال شرکت انویدیا MDL materials : متریال جهانی شرکت انویدیا (NVIDIA’s universal material format) حالا پلاگین ویری برای مایا را پشتیبانی میکند. و از این بعد، تمام گرافیست ها و طراحان سه بعدی، قادر هستند از MDL materials به عنوان یک متریال آماده استفاده کنند و برای صحنه ها و پکیج های آبجکت آماده (assets and scenes) از این نوع متریال جهانی استفاده کنند.

ارتقا های Viewport 2.0 : از این به بعد ، نورهای مخصوص ویری (ویری لایت V-Ray lights) قادر هستند که به آبجکت ها در Viewport 2.0 نور بتابانند و آنها را تحت تاثیر قرار بدهند.همچنین تنظیمات نورها (light setup) خیلی ساده و راحت تر شده است.همچنین آبشن های جدیدی مانند : پشتیبانی مستقیم برای انعکاس های محیطی (environmental reflections) و متریال های ویری (V-Ray materials) و … اضافه شده است.

 

فیلم آموزشی Video Tutorial

 

ویدئو معرفی پلاگین ویری برای مایا

 

دانلود آخرین ورژن کرک شده پلاگین ویری برای مایا

 Vray v6.00.03 For Maya 2019 , 2020 , 2022, 2023

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا