پلاگین مایا

دانلود پلاگین ویری برای مایا Vray 3.6 For Maya 2018

دانلود پلاگین ویری برای مایا Vray 3.6 Maya 2018 آخرین ورژن کرک شده آموزش نصب کرک

پلاگین ویری برای مایا Vray 3.6 For Maya 2018

خبر خوش به کاربران نرم افزار مایا، شرکت کی آس گروپ، پلاگین ویری برای مایا V-Ray 3.6 for Maya را بر اساس تکنولوژی هایبرید Hybrid Rendering Technology منتشر کرد.در ادامه با توضیح مهمترین ویژگی های اضافه شده و دانلود رایگان پلاگین ویری برای مایا 2017 و مایا 2018 ، در خدمت شما هستیم.

مهم ترین ویژگی های پلاگین ویری برای مایا Vray 3.6 Maya

انتخاب نورها به عنوان المنت مجزا در رندرگیری Full Light Select Render Element: با استفاده از این امکان، میتوانید نور یا دسته ای از نورها را به صورت مستقل انتخاب کنید و آنها در پنل render elements ، به صورت مجزا داشته باشید که این آبشن میتواند در مرحله پست پروداکشن، کاربرد داشته باشد.همچنین این آبشن پشتیبانی کاملی از گلوبال آیلیومنشن global illumination ، و محاسبات دقیقی برای شکست و بازتاب نور برای ترکیب نورها دارد.

آبشن Cryptomatte : به تازگی، پلاگین ویری 3 برای مایا، میتواند به صورت خودکار، برای شماره متریال ها ID mattes ، اعدادی را ایجاد کند! به نحوی که این شماره گذاری، تمام آبشن های شفافقیت متریال ها transparency ، و همچنین افکت های مخصوص دوربین مانند: عمق صحنه، موشن بلور (depth of field and motion blur) را پشتیبانی میکند.

تکنولوژی جدید شرکت انویدیا NVIDIA NVLink : این آبشن که مخصوص کارت گرافیک های ساخت این شرکت هست، توانایی به اشتراک گذاشتن حافظه کارت گرافیک GPU memory ، در کارت های سازگار با NVLink را پیدا کرده است.

متریال شرکت انویدیا MDL materials : متریال جهانی شرکت انویدیا (NVIDIA’s universal material format) حالا پلاگین ویری برای مایا را پشتیبانی میکند.و از این بعد، تمام گرافیست ها و طراحان سه بعدی، قادر هستند از MDL materials به عنوان یک متریال آماده استفاده کنند و برای صحنه ها و پکیج های آبجکت آماده (assets and scenes) از این نوع متریال جهانی استفاده کنند.

ارتقا های Viewport 2.0 : از این به بعد ، نورهای مخصوص ویری (ویری لایت V-Ray lights) قادر هستند که به آبجکت ها در Viewport 2.0 نور بتابانند و آنها را تحت تاثیر قرار بدهند.همچنین تنظیمات نورها (light setup) خیلی ساده و راحت تر شده است.همچنین آبشن های جدیدی مانند : پشتیبانی مستقیم برای انعکاس های محیطی (environmental reflections) و متریال های ویری (V-Ray materials) و … اضافه شده است.

 

فیلم آموزشی Video Tutorial

https://3dmaxfarsi-02.wistia.com/medias/2es3w6kg4q?embedType=iframe&seo=false&videoFoam=true&videoWidth=1280

پخش آنلاین آموزش : قسمت اول

 

دانلود آخرین ورژن کرک شده پلاگین ویری برای مایا Vray 3.6 For Maya 2018

دانلود پلاگین V-Ray Next v4.04.03 (ویری نکست) Maya 2016 – 2018

 

www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فایل

 

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=47088 :لینک کوتاه
نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا