مدل سه بعدی مبلمان حمام سرویس

آبجکت سرویس و حمام تری دی مکس ویری CGAxis Models Bathrooms

دانلود رایگان آبجکت سرویس بهداشتی تری دی مکس ویری CGAxis Models Volume 2 Bathrooms

دانلود رایگان آبجکت سرویس بهداشتی تری دی مکس ویری CGAxis Models Bathrooms

دانلود مجموعه ای کامل از آبجکت های آماده تجهیزات سرویس بهداشتی لوکس: یک مجموعه کامل از آبجکت های مورد نیاز برای طراحان داخلی که میخواهند سرویس های بهداشتی و حمام و توالت را طراحی و جانمایی کنند.

در این پکیچ CGAxis Models ، تمام آبجکت های آینه زیبا و شیک ،سرویس بهداشتی، وان حمام، کابین دوش روشویی ، انواع حوله و صابون ، مسواک و دمپایی ، آبجکت های تولت فرهنگی و … که مورد نیاز شما هست، در این مجموعه قرار داده شده است.برای دانلود مدل سه بعدی حمام و سرویس بهداشتی لوکس، از لینک دانلود زیر، فایل ها را به همراه متریال و تکسچر ، دانلود کنید.

دانلود رایگان مدل سرویس و حمام CGAxis Models Volume 2 Bathrooms

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
خرید نسخه کامل (از جلد 1 تا آخر) برای تمام نرم افزار ها و متور های رندر :

3dmax, Cinema 4D + C4D Vray, Corona, Fbx, Maya Obj

پکیج کامل مدل‌های سه بعدی آبجکت CGAxis 3D Models Collection

خرید پستی

CGAxis Models Volume 2 Bathrooms CGAxis Models Volume 2 containing 41 highly detailed 3D models of bathroom furniture compatible with 3ds max 2008 or higher and many others. Available formats: • max Scanline • max VRay • max Mentalray • Cinema 4D • Cinema 4D VRay • FBX • OBJ • LXO V-Ray 3.0 - اگر شما به V-Ray جدید هستید، لطفا برای برخی از آموزش های دانلود رایگان آبجکت توالت ایرانی مبتدی، به وب سایت ما مراجعه کنید، بسیاری از آنها حتی رایگان هستند! راهنمایی های آبجکت سرویس بهداشتی و حمام وی ری مدل سازی تنها نقص دانلود آبجکت توالت ایرانی رویت در CGI در مقایسه با عکاسی، این است که شما باید مدل جواهرات را مدل کنید. همانطور که با هر رندر کردن، crap به معنی crap out، بنابراین شما به یک مدل دقیق به دنبال و دقیق 3D نیاز، و یا دیگر هرگز در تصویر نهایی خود را خوب نگاه نکنید. بنابراین در وهله اول شما نیاز به جزئیات در مدل خود را. ما با وضوح بالا ارائه می کنیم، بنابراین همه چیز در مدل به وضوح قابل مشاهده خواهد بود. همچنین اطمینان حاصل کنید که تمام سطوح شما دارای تغییرات صاف در جایی است که لازم است و هر لبه تیز گرد شده یا فایلی استفاده شده است. این مهم است زیرا گذارهای بد در بازتاب ها نشان داده می شوند. هر فیلد دارای نکاتی کوچک است که دانلود آبجکت سرویس بهداشتی رویت جواهرات شما بسیار واقعی هستند. تنها دانلود بلاک اتوکد وسایل سرویس بهداشتی DWG بلاک های مربوط به وسایل و تجهیزات سرویس بهداشتی  قطعات موجود در مدل شما که نیازی به فیله ندارند، الماس هستند. اشکال الماس همه سطوح مسطح هستند که نور را از همه جا بازتاب می دهند و موجب می شوند که نور خیره کننده خوبی دانلود فایل اتوکد سرویس بهداشتی داشته باشند. اطمینان حاصل کنید که یک اصلاح کننده صاف را به الماس خود اعمال نکنید ... همه لبه ها باید تیز باشند و هر سطح بر روی الماس شما باید کاملا صاف باشد. یکی دیگر از مهم مهم این است که مطمئن شوید الماس های شما از بقیه دانلود مبلمان اتوکد 2007 مدل شما عبور نکند. در حقیقت، الماس ممکن است کاملا در برابر یک سطح دیگر قرار گیرد، اما هرگز قطع نخواهد شد (مثل هر جسم دیگر به هر حال). بنابراین بهتر است که تمام الماس های خود را با یک مقدار کوچک جبران کنید و سپس آنها را از مدل حلقه جدا کنید. تنظیم نور دانلود رایگان پلان سرویس بهداشتی عمومی پایه اولین تنظیم روشنایی ما سعی در دستیابی به آن دارد. ما می خواهیم روی جواهر تمرکز کنیم، بنابراین بهتر است از سایه های خشن جلوگیری کنیم. در زیر نمونه ای از جستجوی ساده جستجوی گوگل برای «طلا و جواهر» است. این نوع پس زمینه برای عکاسی جواهرات بسیار رایج است. اگر می توانید صحنه شروع را که می توانید در پوشه 3dsMax پیدا کنید، می توانید پیروی کنید: light-tent-neutral-01-start.max اول ما نور را تنظیم می کنیم و برای این کار ما از مدل ما را به ساده مات سفید. این دانلود ابجکت مبلمان رویت است که اطمینان حاصل کنیم که روشنایی اصلی ما غیرممکن است.
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا