1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3٫67 out of 5)
Loading...
بازدید: 3.67 - "دانلود رایگان آبجکت ماشین مدرن جدید کیفیت بالا VizPeople 3D Cars V1" توسط تاریخ انتشار:20/11/2016

دانلود رایگان آبجکت مدل سه بعدی ماشین VizPeople 3D Cars V1 در این سری از مجموعه آبجکت های ماشین 3ds max با کیفیت بالا، امروز میخواهیم مجموعه آبجکت های با کیفیت فوق العاده شرکت (وی آی زد پیپل VizPeople ) را به شما معرفی کنیم که شامل پکیج کاملی از 10 ماشین سواری شاسی بلند با …

دانلود رایگان آبجکت ماشین مدرن جدید کیفیت بالا VizPeople 3D Cars V1

دانلود رایگان آبجکت مدل سه بعدی ماشین مدرن جدید کیفیت بالا ویری VizPeople 3D Cars V1

دانلود رایگان آبجکت مدل سه بعدی ماشین VizPeople 3D Cars V1

در این سری از مجموعه آبجکت های ماشین 3ds max با کیفیت بالا، امروز میخواهیم مجموعه آبجکت های با کیفیت فوق العاده شرکت (وی آی زد پیپل VizPeople ) را به شما معرفی کنیم که شامل پکیج کاملی از 10 ماشین سواری شاسی بلند با دیتیل بالا highly detailed 3d car models هست که میتوانید از این مجموعه به عنوان یک مزیت خیلی خوب استفاده کنید و سطح پروژه project  خود را یک پله بالاتر ببرید.

این مجموعه به صورت چند فورمته (Multiple formats) با چندین فرمت رایج مانند : .max , obj و ویری پروکسی MAX Vray Proxy … آماده شده که میتواند برای اکثر نرم افزارها قابل استفاده باشد.

توجه و دقت precision  در مدل سازی High attention to detail از ویژگی های مهم این مجموعه است و البته بهینه سازی Optimization و جلوگیری از سنگین شدن بیش از حد فایل و پر شدن رم کامپیوتر RAM friendly product جلوگیری میکند. و یک پک از ماشین با زنگ بندی فراوان و واقعا زیبا هستش.

 

دانلود رایگان با لینک مستقیم و سرعت عالی VizPeople 3D Cars V1

دانلود رایگان این مجموعه با لینک مستقیم – 363 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آبجکت های سه بعدی، لطفا به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=20444 :لینک کوتاه
کانال تلگرام

نویسنده : جعفر صیدی jafar sydi

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

نظر شما در این مورد چیست؟ (اگر شما هم پیشنهادی دارید با ما در میان بگذارید)