1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "آموزش کار با ابزارهای کمکی و جانبی مایا Node Editor Maya" توسط تاریخ انتشار: 03/06/2016

دانلود رایگان آموزش Utilizing the Node Editor Maya در این سری از آموزش های تصویری رایگان مایا Maya، میخوایم نحوه کامل کار با ابزار نود ادیتور Node Editor Maya tutorial ، را یاد بگیریم و اینکه چقدر به سایر ادیتور های مایا شبیه هست. اگر شما هم با نرم افزار مایا زیاد کار کرده باشید، میدانید …

آموزش کار با ابزارهای کمکی و جانبی مایا Node Editor Maya

دانلود رایگان آموزش Utilizing the Node Editor Maya

دانلود رایگان آموزش Utilizing the Node Editor Maya

در این سری از آموزش های تصویری رایگان مایا Maya، میخوایم نحوه کامل کار با ابزار نود ادیتور Node Editor Maya tutorial ، را یاد بگیریم و اینکه چقدر به سایر ادیتور های مایا شبیه هست.

اگر شما هم با نرم افزار مایا زیاد کار کرده باشید، میدانید که اغلب اوقات برای انجام هر کاری، باید داخل یکی از منو ها menus ، ویرایش گر ها editors ، یا پنچره ها رفت تا بتوان یک دستور را اجرا کرد! اما درواقع،  با درک اینکه مایا در پشت صحنه  چطور کار میکند و با شناخت راه های بهتر برای اجرای هر خواسته، دیگر نیازی به چرخیدن  بیخودی در منوها و پنجره های مایا نیست !

شما در هر سحطی از مایا باشید، چه مدلساز modeler ،ریگ کننده مدل rigging artist ، نورپرداز lighting ، و یا کسی که در زمینه نورپردازی rendering ، فعالیت دارد ، باز هم میتوانید با ابزارهای کمکی و جانبی مایا مانند Maya’s Node Editor ، کارهای روزانه خود را راحت تر و سریع تر کنید و هر پروژه را زودتر تکمیل کنید.

در این دوره، ما به نحوه گراف کردن graph و شبکه گره ها (node networks) در مایا 2015 خواهیم پرداخت و نگاه کاملی به نحوه ساختن گره ها و شبکه گره ها در مایا 2015 و مبحث node attributes و node attributes خواهیم پردخت و نحوه اتصال و جابه جایی گره ها move connections را تمرین خواهیم کرد.

و در آخر، نحوه بکارگیری نود ادیتور مایا (utilize Maya Node Editor) را در مودلینگ modeling و ریگ اینگ rigging network را به شما یاد خواهم داد.در پایان این دوره تمرینی مایا، شما قادر خواهید بود که از این ابزار در تمام پروژه های روزانه خود استفاده کنید.

 

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

نام آموزش : آموزش کار با ابزارهای کمکی و جانبی مایا

نرم افزارهای استفاده شده :  Maya

شرکت سازنده : Digital Tutors

زمان : 1 ساعت

دانلود رایگان آموزش Utilizing the Node Editor in Maya

دانلود رایگان آموزش – 150 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=14026 :لینک کوتاه

2 دیدگاه

  1. خیلی ممنون.فقط حجم این فیلم آموزشی 127 مگ است

دیدگاهتان را ثبت کنید