آموزش مدلسازی

آموزش طراحی کاراکتر بلندر و انیمیشن سازی حرفه ای Ultimate Blender 3D Character Creation

Udemy – Ultimate Blender 3D Character Creation & Animation Course

Udemy – Ultimate Blender 3D Character Creation & Animation Course

 

در این صفحه میتوانید دوره آموزشی Udemy – Ultimate Blender 3D Character Creation & Animation Course از سایت یودمی را در زمینه طراحی کاراکتر بلندر و انیمیشن سازی حرفه ای دانلود کنید.

پس از گذراندن این دوره آموزشی Udemy – Ultimate Blender 3D Character Creation & Animation Course ، یاد گرفته اید که چگونه از امکانات حرفه ای نرم افزار Blender 2.8 برای ساخت کاراکترهای سه بعدی 3D character استفاده کنید.

ایجاد شخصیت و انیمیشن را از A-Z با برنامه محبوب 3D “Blender” بیاموزید

آیا می خواهید ایجاد شخصیت و انیمیشن سه بعدی را یاد بگیرید اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟ مشکلی نیست در این دوره از A-Z می رویم ، از مبانی اولیه به پیشرفته تر ایجاد شخصیت به انیمیشن می رسیم. این دوره مبتنی بر پروژه است بنابراین ما می توانیم از مهارت هایی که در این راه می آموزیم برای ایجاد انیمیشن های عالی استفاده کنیم.

در پایان دوره ، دانش آموزان می توانند شخصیت های سه بعدی ، از جمله نحوه ایجاد گفتگو را به طور کامل ایجاد ، ریگ ، بافت و متحرک کنند.همچنین در پایان دوره ، دانش آموزان با مهارت هایی می توانند صحنه ها و شخصیت های خود را از ابتدا تا انتها بسازند و آنها را کاملاً متحرک سازند.در پایان دوره ، دانش آموزان اطلاعاتی در مورد ساخت شخصیت ها ، تقلب کردن آنها ، متحرک سازی آنها ، ایجاد صدای شخصی برای انیمیشن هایشان و موارد دیگر کسب می کنند!

دانش آموزان یاد می گیرند که چگونه شخصیت های حرفه ای را بسازند ، بافت بزنند ، آنها را متحرک کنند و به آنها صحبت کنند. دانش آموزان می آموزند که چگونه از ابتدا تا انتها چندین انیمیشن مختلف ایجاد کنند.

  • زمان دوره: 32 ساعت
  • سطح آموزش: مبتدی
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دانلود آموزش طراحی کاراکتر بلندر و انیمیشن سازی حرفه ای

Udemy – Ultimate Blender 3D Character Creation & Animation Course

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا