وبلاگ

آموزش کامل نرم افزار After Effects

Udemy – The Complete Guide Adobe After Effects

After Effects آموزش ساخت موشن گرافیک دلخواه

آموزش ساخت موشن گرافیک دلخواه : ادوبی افترافکت

به یک دوره دیگر از آموزش ادوبی افترافکت Adobe After Effects خوش آمدید. در این دوره صفر تا صد، میخواهیم روی مبحث ساخت ویدئوهای با کیفیت بالا کار کنیم.

اگر شما علاقه مند هستید، یک دوره جدید با نام تجاری After Effects CC راه اندازی کرده اید. صفحه نمایه ما را بررسی کنید یا در بالای منوی Udemy جستجو کنید تا ثبت نام کنید. شما اینجا هستید زیرا شما می خواهید برای ایجاد جلوه های ویدئویی و گرافیک حرکت با Adobe After Effects، درست است؟ عالی است که شما را در اینجا. من عاشق پس از اثرات! شاید شما با نام تجاری جدید پس از اثر، و یا شاید شما کمی تجربه. این دوره ای مناسب برای هر کسی است که می خواهد یاد بگیرد پس از اثر از ابتدا برای ایجاد گرافیک خود و ایجاد فیلم های خود را بهتر است. چه چیزی باعث می شود من به شما تعلیم بدهم؟ نام من فیل است و من هنرمند گرافیک حرفه ای و ایجاد کننده ی فیلم هستم. علاوه بر این، من ایجاد برخی از محبوب ترین دوره های آموزشی After Effects در جهان هستم – با بیش از 150،000 دانش آموز و هزاران بازدید از 5 ستاره مانند اینها از این دوره: سعی کردم پس از اثر منابع دیگر آموخته ام. تماشای یوتیوب، ادوبی و سایر وب سایت ها. پیشرفت زیادی ندارد پس از 2 روز از این کلاس ها من پیشرفت و نتیجه را می بینم. من می دانم، خیلی بیشتر برای یادگیری، اما تا کنون اگر سؤالی در مورد محتوای درس یا هر موضوع مرتبط با این موضوع داشته باشید، می توانید همیشه در یک دوره یک سوال ارسال کنید یا یک پیام مستقیم بفرستید. جلوه ویژه من می خواهم این بهترین درس را در مورد نحوه استفاده از Adobe After Effects ایجاد کنم. بنابراین اگر هر راهی وجود دارد که بتوانم این دوره را بهبود ببخشم، فقط به من بگو و من این را انجام خواهم داد. در مورد این دوره چه خبر؟ آماده باشید تا گرافیک حرکتی را ایجاد کنید که کیفیت ویدیوی شما را بهبود بخشد. اگر شما همیشه می خواستید که نحوه استفاده از جلوه های ویدئویی و ایجاد گرافیک حرکتی سفارشی را یاد بگیرید،آموزش ساخت موشن گرافیک دو بعدی می توانید پس از جلوه ها را در حال حاضر یاد بگیرید. تمرینات درس به شما انگیزه و حرکت به اهداف شما خواهد کرد. این درس ها به شما یاد می دهد چگونه فکر کنید که هنرمند گرافیک / ویدئو متحرک حرکت کند. پس از اثرات یک ابزار قوی است که قادر به ایجاد تقریبا هر اثر ویدئویی خارج وجود دارد. شما تمام اصول، متوسط ​​و برخی از تکنیک های پیشرفته را از کار با اشکال، متن و بافت به جلوه های تصویری، انتقال و دوربین 3 بعدی خواهید آموخت. در اینجا یک نگاه اجمالی به آنچه ما پوشش می دهیم: پس از برنامه ها اثر طرح + اصول اضافه کردن لایه ها و کار با ابزارهای تبدیل ایجاد اشکال منحصر به فرد با حرکت ماسک ها و ماسک انیمیشن لایه های 3D و انیمیشن دوربین های 3D و انیمیشن دوربین کار با فتوشاپ و بعد از اثر ویدئو FX مانند: صفحه تبدیل، سر و صدا فراکتال، اصلاح رنگ انتقال مانند: خطی و شعاعی دستمال مرطوب صادرات با شفاف سازی صادرات برای ویرایش یوتیوب پرده سبز افترافکت در پس از اثر گرفتن کار پس از اثر و خیلی بیشتر! دانستن پس از اثرات یک مهارت عالی برای داشتن آن است که تقاضا و بسیار قابل فروش است. من بسیاری از مشاغل را با مهارت هایی که در این دوره به شما آموزش می دهم، رها کردم.

این دوره تمام اصول پایه ای مبتدی و سطح متوسط intermediate و چندین تکنیک پیچیده و حرفه ای advanced techniques را برای کار کردن روی اشکال دوبعدی shapes، متون text ، و تکسچرها textures ، انتقال بین کلیپ ها transitions ،مباحث مربوط به دوربین سه بعدی 3d camera و … در افترافکت را با هم تمرین خواهیم کرد.

چکیده آموزش کامل ادوبی افترافکت Adobe After Effects :

  • آشنایی با طرح بندی افتر افکتز After Effects layout
  • آموزش کار کردن با لایه های فوتیج layers و ابزار های انتقال بین کلیپ ها
  • ساخت اشکال خاص و منحصر بفرد با موشن ها motion
  • اعمال ماسک روی لایه و ماسک انیمیشن
  • دوربین سه بعدی 3D cameras و لایه های سه بعدی انیمیشن animations
  • مبحث مفنی در همکاری بین Photoshop- After Effects
  • جلوه های ویژه ویدئو مانند : page turns, fractal noise, color correction
  • خروجی گرفتن برای یوتوب Exporting video YouTube
  • و …
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا