وبلاگ

آموزش جامع روتوش صورت فتوشاپ

Udemy Mastering Retouching and Restoration

آموزش تصویری روتوش عکس چهره و صورت با فتوشاپ Photoshop Retouching

آموزش بازسازی تصاویر قدیمی و روتوش فتوشاپ udemy Mastering Retouching and Restoration

دانلود آموزش فارسی فتوشاپ: افزایش مهارت های شما – کسب درآمد بیشتر! اگر کسی در مورد افزایش مهارت های خود و کسب درآمد بیشتر با کار به عنوان یک هنرمند مجسمه سازی فکر کند، این یک دوره عالی برای مطالعه است. از ابتدای تدریس رتوچینگ شروع می شود و سپس به نوع پیچیده تر کار می رود. من به خصوص از دندان ها و لب های روتوش لذت بردم. شاید به این دلیل که من همیشه تعجب کردم که چگونه انجام شد! البته عالی برای مبتدی و یا کسانی که می خواهند مهارت های خود را به ارمغان بیاورند. درس بزرگ با تشکر از شما برای این دوره عالی. من می خواستم تصاویر قدیم آسیب دیده را تعمیر کنم. پس از یادگیری از این دوره، بعضی از تصاویر را رتوچو کرد. البته شگفت انگیز برای استفاده مجدد از فتوشاپ برای چندین بار استفاده می کنم، اما من همیشه تعجب کردم که چگونه مجله Highend Beauty را انجام دهم. من خوشحالم که این دوره را پیدا کردم، من خیلی آموخته ام. ممنون Supriyo!

آیا شما فکر می کنید “بازگرداندن” “آسیب دیده عکس / عکس قدیمی” غیر ممکن است؟ آیا شما از مقدار “دلار” برای “حذف جوش، چین و چروک، نقاط سفید روی دندان” از عکس / عکس خود صرف می کنید؟ آیا دوست دارید کیفیت تصویر خود را بهبود ببخشید؟ آیا دوست دارید پوست، مو، چشم، لب ها، دندان هایتان را مجددا بشویید؟ آیا شما یک عکاس هستید و می خواهید مشتریان و مشتریان خود را با مهارت های رتوش کردن خود برآورده کنید؟ اگر پاسخ هر یک از سوالات فوق “بله” باشد، باید این دوره را بپذیرید و همچنین آن را دوست خواهید داشت. تکنیک های استاد تکنیک های ریتاسیون زیبایی و ترمیم عکس در فتوشاپ را یاد بگیرید. این یک دوره مبتنی بر پروژه است و از این رو ما 15 پروژه را انجام خواهیم داد. ما با ابزارهایی که ما از طریق آن درس می خوانیم شروع می کنیم. سپس ما خواهید دید که چطور پوست، لبها، موها، چشمها، دندانها را مجددا مجددا ببندید. ما همچنین می بینیم که چگونه یک تصویر آسیب دیده را بازیابی کنیم. ما همچنین می بینیم که چگونه کیفیت تصویر را بهبود می بخشیم. پس از این دوره، اعتماد به نفس زیادی در خود دارید تا هر پروژه ریتاسیون و ترمیم را بپذیرید. ما موارد زیر را پوشش خواهیم داد: “تکنیک های کارشناسی ارشد” برای ریتاسیون و ترمیم مهارت های رتوش کردن پوست تسلط بر لب های ریتا کردن تسلط بر ریزش مو تسلط بر چشیدن چشمی چگونگی تبدیل “چشم طبیعی” به “چشم خون آشامی” چگونه برای حذف جوش ها چگونه پوست ما را صاف کنیم چگونگی سفید کردن دندان هایمان چگونگی حذف لکه های سفید از دندان چگونگی روشن کردن پوست ما چگونه برای بازگرداندن یک عکس آسیب دیده چگونه می توان کیفیت تصویر را بهبود بخشید فقط در 3 ساعت شما توسط «تکنیک های یادگیری استاد» در «زیبایی رطوبت و ترمیم عکس» کارشناسی ارشد خواهید شد. بنابراین، اجازه می دهد شیرجه رفتن در مخاطب هدف کیست؟ این دوره برای کسانی که میخواهند در ریتاسیون زیبایی و ترمیم عکس یاد بگیرند و به کار گیرند این درس برای عکاسانی است که میخواهند تصاویر خود را بسیار زیبا تر کنند. این دوره برای کسانی است که Freelancers Photograph ها، که میخواهند مشتریان خود را برآورده کنند، توسط Retouching و مهارت های ترمیم این یک دوره بازسازی زیبایی و ترمیم عکس است که به این معنی است که شما باید با فتوشاپ آشنا باشید.

آموزش کامل روتوش حرفه ای مخصوص آتلیه Photoshop Retouching

در این آموزش از نرم افزار فتوشاپ استفاده میکنیم که یکی از بهترین ها در زمینه رتوش عکس و بالابردن کیفیت ظاهری تصاویر هست. البته همه عکاسان حرفه ای از photoshop استفاده میکنند، اما نحوه استفاده از آن کاملا بستگی به موقعیت و شرایط تصویر شما و بر اساس دانش و تجربه شما تعیین میشود. در این بخش ، تکنیک های روتوش را به صورت ویدئویی خدمت شما ارائه میکنیم.

نمونه کار حرفه ای روتوش عکس :

آموزش کامل روتوش حرفه ای مخصوص آتلیه Photoshop Retouching

آموزش کامل روتوش حرفه ای مخصوص آتلیه Photoshop Retouching

آموزش مان را با اصول مقدماتی و دستورات پایه رتوش کردن در فتوشاپ شروع میکنیم و سپس به مباحث فنی تر و حرفه ای تر complex types of work ، خواهیم پرداخت.این دوره برای کسانی که در فتوشاپ مبتدی هستند و میخواهند مهارت شان را بالا ببرند ، طراحی شده.

چکیده این آموزش فتوشاپ از شرکت یودمی udemy Mastering Retouching and Restoration :

 • روتوش پوست صورت و بالابردن کیفیت آن Skin Retouching
 • رتوش لب ها و بازی با رنگ آن Lips Retouching
 • روتوش موها و اعمال رنگ بندی Hair Retouching
 • تغییر رنگ چشم ها Eye Retouching
 • تغییر رنگ چشم ها از حالت عادی به حالت قرمز و خون آشام (برای تفریح)
 • برداشتن جوش ها از پوست صورت Remove Pimples
 • نرم کردن پوست صورت و جوان تر کردن آن Smoothen skin
 • سفید کردن دندان ها برای زیبایی بیشتر Whiten Teeth
 • تعمیر عکس های کهنه و قدیمی  repair damaged old pictures
 • آموزش بازیافت و ترمیم عکس های قدیمی و شکسته شده Restore a Damaged Photo
 • تکنیک های بالا بردن کیفیت کلی عکس Improve Image Quality
 • آموزش حذف  لکه های موجود در عکس
 • نحوه حذف نقاط روش روی دندان که معمولا عکس را خراب میکنند Remove White Spots from Teeth

 

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

توضیحات بیشتر و دانلود آموزش

udemy Mastering Retouching and Restoration

آموزش تصویری روتوش عکس چهره و صورت با فتوشاپ Photoshop

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا