آموزش مدلسازی

آموزش طراحی کاراکتر زن زیبراش با آناتومی کامل و جزئیات پوست

آموزش زیبراش Udemy – Female Anatomy Sculpting in Zbrush

 آموزش زیبراش Udemy – Female Anatomy Sculpting in Zbrushدر این صفحه میتوانید دوره آموزش تصویری زیبراش Udemy – Female Anatomy Sculpting in Zbrush را دانلود کنید و مهارت های طراحی کاراکتر، مدل سازی سه بعدی و اسکالپتینگ دیجیتالی زیبراش خودتان را بالا ببرید.

در پایان این دوره آموزشی Udemy – Female Anatomy Sculpting in Zbrush، شما بسیاری از تکتونیک ها را آموخته اید ، مانند: مجسمه سازی ، استخوان سازی و عضلات ، و نحوه ایجاد شخصیت های زن واقع بینانه با آناتومی کامل و جزئیات پوست. ویدئو های بیشتر آموزش زیبراش حرفه ای را از اینجا دانلود کنید.

در چند آموزش اول ، ما وقت خود را صرف جلوگیری از مش مرجع برای شکل آناتومی خواهیم کرد.پس از آن ، ما با مجسمه سازی جمجمه از ابتدا به درون آناتومی سر فرو خواهیم رفت. ما بیشتر وقت خود را پس از آن صرف مطالعه مرجع و ساختن هر قطعه از عضلات در بدن انسان خواهیم کرد.از آنجا ، ما به سمت پایین حرکت خواهیم کرد و جزئیات آناتومی تنه ، آناتومی بازو و آناتومی پاها را مطالعه خواهیم کرد.در پایان ، آناتومی را می پیچیم و شکل زن را مجسمه می کنیم. ما مجسمه خود را با جزئیات صیقل می دهیم و آن را بانورپردازی خوبی به پایان می رسانیم ، ژست می گیریم و به عنوان نمونه کارها ارائه می دهیم.

  • زمان دوره: 38 ساعت
  • سطح آموزش: مبتدی
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دانلود دوره جامع طراحی کاراکترهای  زن واقع بینانه با آناتومی کامل و جزئیات پوست

Udemy – Female Anatomy Sculpting in Zbrush

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا