وبلاگ

طراحی لباس با نرم افرار Marvelous Designer

Udemy – Complex Clothes in 1 Hour Marvelous Designer+3ds max

آموزش مارولوس دیزاینر Complex clothes Marvelous Designer 3ds max

آموزش مارولوس دیزاینر Udemy – Complex Clothes in 1 Hour Marvelous Designer+3ds max

آموزش طراحی لباس پیچیده مارلورس دیزاینر : شما فقط در یک ساعت یاد بگیرید چگونه برای ایجاد و تجسم لباس برای شخصیت با استفاده از 3ds Max و Designer Marvelous! 5 فیلم به شما کل روند ایجاد نتیجه زیبا را در کوتاه مدت نشان می دهد اگر شما مبتدی و کاربر متوسط 3ds Max این دوره مناسب برای شما است! دوره کامل 1 ساعت طول می کشد و به شما مقدار زیادی اطلاعات مفیدی در مورد طراح جادو داده می دهد. شما قادر خواهید بود لباس های خنک برای شخصیت را از ابتدا بسازید و در پایان دوره شما شگفت زده خواهید شد که شما سریع ترین نتایج را دریافت خواهید کرد. اگر واقعا به ایجاد شخصیت های عالی نگاه کنید، این دوره برای شما تعریف شده است. ژانر: آموزش ویدیویی

زمان این آموزش حدود 1 ساعت هست و در طول این مدت،کلی اطلاعات مفید useful information و کاربردی در مورد نرم افزار تخصصی طراحی لباس و پارچه ، به شما خواهد داد.

در پایان این دوره آموزشی مارولوس دیزاینر ، قادر خواهید بود تا  صفر تا صد طراحی لباس را  در زمان خیلی کوتاه ، انجام دهید.و پروژه های طراحی و مدلسازی  پیچیده کفش و لباس complex clothes برای کاراکتر به صورت خیلی سریع را انجام بدهید.

توضیحات بیشتر و دانلود ویدئو آموزشی

Udemy –  Complex clothes in 1 hour (Marvelous Designer+3ds max

طراحی لباس با نرم افرار Marvelous Designer

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا