مدل ساختمان

مدل سه بعدی ویلا TurboSquid – Log House – Chamonix

دانلود TurboSquid – Log House – Chamonix

مدل سه بعدی ویلا TurboSquid – Log House – Chamonix

در این صفحه میتوانید مجموعه خانه های مسکونی و معماری TurboSquid – Log House – Chamonix را دانلود کنید که با متریال چوب و عمدتا با سبک روستایی ساخته شده اند.

مجموعه Log House TurboSquid شامل مدل های سه بعدی خانه های چوبی است. اینها مدلهای بسیار عالی 3D برای تجسم معماری ، ارائه و شبیه سازی مخصوصاً در قالب Cinema 4D و با مواد Vray هستند. این کیت شامل تصاویر HDR برای نور و بازتاب است. از کیفیت بالای این مدل های رندر شده با VRAY برای موتور Cinema4d کاملاً تحت تأثیر قرار خواهید گرفت.

این یک محصول جمع آوری خانه چوبی با ورود به سیستم سفارشی برای کاربران VRayC4D است که مواد VRAY را پیاده سازی می کند.این مدل سه بعدی یک راه حل مناسب برای تجسم ، شبیه سازی و رندرهای معماری است و هم در چشم اندازهای بزرگ و هم در نمای نزدیک بسیار مناسب است.

ساختار کاملاً جزییات است (همه زوناها همه یک به یک مدل شده اند) ، و صحنه ارائه شده آماده ارائه است ، همچنین با تمام بافت ها ، مواد و محیط نور. علاوه بر همه این موارد ، شما همچنین 2 تصویر مختلف HDR سفارشی خواهید داشت ، یکی برای نورپردازی و دیگری برای محیط بازتاب.

  • نوع محتوا: مدل سه بعدی معماری
  • فایل فرمت: Cinema 4D (.c4d, .xml), 3ds, obj

مدل سه بعدی ویلا تری دی مکس + سینمافوردی

TurboSquid – Log House – Chamonix

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

 

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید.

Show More
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

Back to top button