طراحی محیط سه بعدی

آموزش شبیه سازی محیطی مایا ماری مادباکس Texturing Environments

آموزش شبیه سازی اینوایرومنت مایا ماری مادباکس texturing environments mari mudbox

Texturing Environments with Mari | The Gnomon Workshop

در این آموزش ، خانم Jessica Canter ، متخصص گرافیک و جلوه های ویژه ، یک محیط سه بعدی را با جزئیات بالا را در مایا Maya، مادباکس Mudbox و ماری Mari ، شبیه سازی خواهد کرد.

آموزش مدلسازی خودمان را با ساخت پل و صخره ها با جزئیات بالا و با اشکال اولیه primary forms در مایا خواهیم ساخت.مدل سازی صخره ، به خاطر داشتن دیتیل خیلی زیاد در Mudbox انجام خواهد شد  و پروسه جزئیات بخشیدن و حجاری sculpt را در مادباکس کامل خواهیم کرد.

آموزش نرم افزار ماری برای کاربران مبتدی ،را با آشنایی با محیط نرم افزار و رابط کاربردی Mari interface شروع میکنیم و نحوه سازمان دهی organize a project و آماده کردن یک پروژه را یاد خواهیم گرفت.

آموزش متریال سازی در نرم افزار ماری Mari

پروسه تکسچر سازی و مقیاس دهی صخره و کو ها را در نرم افزار قدتمند ماری Mari texturing انجام خواهیم داد. پروسه نقاشی کردن روی مدل paints models را در حالی یاد خواهیم گرفت که تکنیک های پینت اینگ را روی تکسچرسازی محیطی painting techniques ، در مقیاس وسیع را کار میکنیم.

آموزش خروجی گرفتن مدل از  ماری به مایا

پس از آماده شدن متریال ها ، مدل مان را از ماری به مایا خروجی میگیریم export textures from Mari to maya و برای رندر نهایی از پلاگین آرنود برای مایا Arnold for maya استفاده میکنیم.

خانم Jessica Canter پروسه کار کردن روی برنامه های مختلف را شامل : چطور مدل سه بعدی را برای ماری آماده کنیم ؟ . چطور با ابزار UDIMS در مایا کار کنیم را به  ما آموزش خواهید داد.

این دوره، مخصوص تمام بچه های گرافیست ، و مدلسازی هست که میخواهند استاد تکسچرسازی master texture artist بشوند و  تکنیک ها و گردش کار technical workflows ، استراتژی  شبیه سازی محیطی را یاد بگیرند.

  • Environment Design
  • Lighting & Rendering
  • Modeling Texturing & Shading

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

  • نام آموزش : آموزش شبیه سازی محیطی مایا ماری مادباکس Texturing Environments
  • نرم افزارهای استفاده شده : Mari + mudbox + maya + arnold
  • شرکت سازنده : گنومون Gnomon Workshop
  • زمان : 1 ساعت و 30 دقیقه

 

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا