آموزش مدلسازی
موضوعات داغ

آموزش فارسی سالیدورک: کار با قالب های آماده سالیدورک

آموزش کار با قالب آماده سالیدورک Solidworks drawing templates

قالب آماده طراحی سالیدورک Solidworks drawing templates

نحوه ساخت و طراحی قالب آماده سالیدورک : وقتی که ما آمادگی ایجاد نقشه ها را در سالیدورک داشتیم، شما باید یک قالب آماده تمپلیت (drawing templates) داشته باشید و اگر قالب آماده نداشتید، باید یکی برای خودتان بسازید.و در این تایتل، اطلاعات شرکت ، نام طراح و لوگوی شرکت و … را ذکر کنید.

در پایان این آموزش سالیدورک ، به شما یاد خواهم داد که چطور فایل های شیت خودتان را با فرمت .slddrt file ذخیره سازی کنید.البته شما میتواید از انواع لوگوهای آماده موجود در اینترنت استفاده کنید. ولی من قویا به شما توصیه میکنم که از تایل های سفارشی سازی خودتان که اسم شزکت ، طراح و لوگوی شرکت شما را داراست، استفاده کنید.

به طور کلی الگوهای طراحی برای شروع یک طراحی جدید استفاده می شود. فرمت ورق یک بلوک روکش یا عنوان است که ما ممکن است در قالب طرح اولیه ببینید، اما می توان آن را پنهان کرد. همچنین فرمت های برگ در نقاشی های چند صفحه مفید هستند زیرا شما ممکن است یک بلوک عنوان متفاوت در صفحات بعدی در یک صفحه چند صفحه داشته باشید. قبل از اینکه ما چیزی را صرفه جویی کنیم، اجازه دهید اطمینان حاصل کنیم که برخی از اطلاعات پس زمینه را پوشش می دهیم.

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش آموزش کار با قالب آماده سالیدورک Solidworks drawing templates

نسخه کامل برای دانلود فیلم آموزشی نرم افزار solidworks به زبان فارسی

دانلود فیلم آموزش solidworks 2017

SOLIDWORKS Farsi Video Tutorial By jafar sydi:How to Create Drawing Templates and Sheet Formats آموزش مقدماتی سالیدورک "چگونه می توانم داده های CAD میراثم را در این برنامه جدید استفاده کنم؟" "چگونه می توانم مهندسانم را در اسرع وقت طراحی کنم؟" "چگونه می توانم نقاشی را که حاوی عنوان خاص شرکت من است ایجاد کنم و به طور خودکار به استانداردهای ما پی ببریم؟" SOLIDWORKS همراه با تعدادی از بلوک های عنوان عمومی از خارج از جعبه است که می تواند بهینه سازی شده و سفارشی به هر میل مشتری جدید است. با این حال، اگر شما قبلا فرمت خاصی دارید که دوست دارید نقاشی های خود را دنبال کنید، راه های دیگری برای استفاده از این داده ها در راه اندازی SOLIDWORKS الگوهای طراحی شما وجود دارد. این خصوصا مفید است اگر شما قبلا نقشه های ذخیره شده در فرمت DXF یا DWG ذخیره کرده اید. این چیزی است که به راحتی قابل انجام است، اما به منظور به طور کامل درک رویکردی که باید انجام شود، به اطلاعات کمی اطلاعات نیاز دارد. اولین تمایز مهم برای ایجاد تفاوت بین Template aDrawing و ورق Formatin SOLIDWORKS است. دانلود فیلم آموزش سالید ورک 2014 طراحی قالب قالب طراحی Drawing Template شما، بسیار شبیه Part های خود و Assembly templates، مجموعه خاصی از استانداردهای مورد استفاده در طراحی و ابعاد بخش شماست. پاسخ ها به آموزش سالیدورک 2017 سوالاتی مانند "چه فونت پیش فرض font شبیه؟" همه در ویژگی های آموزش تصویری سالیدورک اسناد شما مشخص شده است. برای تنظیم ویژگی اسناد خود برای نقاشی، یک نقاشی را باز کرده و به Tools> Options بروید و به برگه Properties اسناد بروید. آموزش solidworks pdf هنگامی که تمام گزینه ها به دلخواه شما تنظیم می شوند، می توانید این خواص را به الگوریتم ذخیره کنید که می تواند هر زمانی که یک طراحی دانلود رایگان فیلم آموزشی solidworks به زبان فارسی جدید شروع می شود، قابل دسترسی باشد. برای صرفه جویی در یک قالب طراحی، به File> Save As بروید و فرمت فایل را از نقاشی (.slddrw) به الگو برداری (.drwdot) تغییر دهید.تقریبا هر کاربر SOLIDWORKS نیاز به وارد کردن یک بلوک عنوان منحصر به فرد شرکت را به الگوی طراحی SOLIDWORKS دارد. در این وبلاگ، ما چند استراتژی مفید را که روند شما را ساده تر می کند، مورد بحث قرار خواهیم داد. درک اصطلاحات "فرمت ورق" و "طراحی الگو" در اصطلاح SOLIDWORKS، موفقیت اصلی شما خواهد بود. اگرچه ممکن است در صفحه نمایش یکسان باشند، اما آنها در شئونات فایل SOLIDWORKS شغلی متفاوت دارند. در اینجا یک طرح کلی از موضوعاتی که پوشش خواهیم یافت. 1. تعریف واژه ها "فرمت ورق" و "طراحی الگو" 2. گزینه های نمایش کلی فایل ویندوز را تنظیم کنید 3. ایجاد مکان فایل در SOLIDWORKS 4. صرفه جویی در یک قالب طراحی 5. ذخیره یک قالب ورق 6. کار با فایل های فرمت ورق است.
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا