آموزش کامپوزیت

آموزش ساخت پوشش برفی ویری مایا نوک Maya Nuke Vray

 آموزش شبیه سازی صحنه برفی بدون پلاگین snow Nuke Vray

 آموزش شبیه سازی صحنه برفی بدون پلاگین snow Nuke Vray

در این سری از آموزش های تخصصی مایا و نوک ، میخوام یک راه ساده برای اضافه کردن جزئیات و پیچیدگی به رندر و صحنه های برفی بسازیم و با استفاده از نرم افزار های Nuke  و متور رندر ویری برای مایا مراتب رندر ثانویه ای (simple extra passes) رو به وجود بیاوریم.

creating and controlling a snow cover : در این مثال ، روی کنترل کننده هایی که در نرم افزار مایا برای ایجاد پوشش برفی قرار دارند کار میکنیم و این تکنیک ها برای سایر سیستم ذره ای مایا مثل گرد  وخاک ، غبار ، حرکت شن و ماسه روان و … کاربرد داردند.

برای درک بهتر این آموزش ، از طرف تیم تری دی مکس فارسی ، توصیه میکنیم تا آموزش های مایا و آموزش های نرم افزار نوک را قبل از تماشای این آموزش دیدن بفرمایید.

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

  • نام آموزش : آموزش ساخت پوشش برفی ویری مایا نوک
  • نرم افزارهای استفاده شده : Maya Nuke Vray
  • شرکت سازنده : cgcircuit
  • زمان : 30 دقیقه

دانلود رایگان آموزش Creating snow cover with Nuke and Vray

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=15481 :لینک کوتاه

This video introduces a way to adding complexity to renders in Nuke and Maya. این ویدیو راه ساده ای برای افزودن پیچیدگی به ارائه دهندگان شما در Nuke با استفاده از چند گذر اضافی اضافی از مایا را معرفی می کند. در مثال داده شده ما ایجاد و کنترل یک پوشش برف را بر روی مایا رندر، اما می تواند به خوبی برای خزه، گرد و غبار و یا آنچه که شما نیست. پیتر 3d و comp td است که در حال حاضر در Ghost vfx در کپنهاگ کار می کند. قبل از کار در اینجا، او در خانه های تجاری و فیلم های مختلف کار می کند، هم به عنوان کارمند و هم به عنوان آزاد، و کار بر روی ویژگی های مانند هری پاتر 3، چارلی و کارخانه شکلات، Anchrist، Uskyld و Kontiki در میان بسیاری دیگر. هنگامی که مشغول بودن در محل کار نیست، داشتن یک پدر و شوهر، توسعه نرم افزار، بازنگری بازی جاسوسی و غیره، او دوست دارد راه حلی برای مشکلات عجیب و غریب ارائه کند. نویسنده برای شما بعضی از فایلهای نمونه ارائه داد. فایل های نمونه می توانند از 3d Scenes به پروژه های فتوشاپ، از پروژه های Premiere به کد تقدیم شوند. آنها برای درک بیشتر مفاهیم توضیح داده شده در این دوره بسیار مفید هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا