آموزش مدلسازی

Skillshare Introduction To Sculpting In ZBrush – Ryan Kingslien

آموزش زیبراش Skillshare Introduction To Sculpting In ZBrush - Ryan Kingslien

آموزش زیبراش Skillshare Introduction To Sculpting In ZBrush - Ryan Kingslien

در این صفحه میتوانید دوره آموزش تصویری زیبراش Skillshare Introduction To Sculpting In ZBrush – Ryan Kingslien را دانلود کنید و مهارت های مدل سازی سه بعدی و اسکالپتینگ دیجیتالی خودتان را بالا ببرید.

در این صفحه می توانید دوره آموزش Skillshare Introduction To Sculpting In ZBrush – Ryan Kingslien را دانلود کنید. که مقدمه ای برای مجسمه سازی در دوره ویدیویی ZBrush ، توسط: Ryan Kingslien از Skillshare با سرعت بالا و لینک مستقیم بارگیری کنید. اگر می خواهید نرم افزار ZBrush را مانند یک دوره سنتی پیکر تراشی یاد بگیرید ، بنابراین ، این آموزش ها برای شما مناسب است.ویدئو های بیشتر آموزش صفر تا صد زیبراش را از اینجا دانلود کنید.

این دوره برای کسانی طراحی شده است که می خواهند مانند یک دوره سنتی پیکر تراشی با نرم افزار زیبراش ZBrush را یاد بگیرند. من فقط ابزار اصلی را برای بلند شدن و شروع به کار توضیح خواهم داد و در مورد آناتومی صورت در حین رفتن چند نکته را توضیح خواهم داد. تاکید بر فقط مجسمه سازی است. مجسمه سازی “درست” نیست … فقط مجسمه سازی است. بنابراین حتماً چندین بار این تمرین را انجام دهید. هرچه چهره شما بیشتر مجسمه سازی کند ، به نظر همه بهتر می رسد. 🙂

  • زمان دوره: 2:05 ساعت
  • سطح آموزش: مبتدی
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دوره مقدمه ای برای مجسمه سازی و اسکالپتینگ دیجیتالی زیبراش

Skillshare Introduction To Sculpting In ZBrush – Ryan Kingslien

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا