آموزش مدلسازی

مدل سازی حرفه ای معماری داخلی 3ds max, Vray

دانلود آموزش مدل سازی پروژه ها برای فضای داخلی معماری Skillshare – 3ds Max + Vray: Modeling Projects for Advanced Architectural Interiors

دانلود آموزش مدل سازی پروژه ها برای فضای داخلی معماری 3ds Max + Vray: Modeling Projects for Advanced Architectural Interiors

این دوره آموزش تری دی مکس ویری، مبتنی بر پروژه به همراه تمرین های مدل سازی زیادی است که به شما در افزایش مهارت های مدلسازی و پرزانته خود و ایجاد فضای داخلی معماری پیشرفته کمک می کند. مدرس این آموزش تصویری، آقای Adam Zollinger، متخصص (Professional Arch Viz Artist ) است.دانش آموزان با دنبال کردن و مدل سازی عناصر جزئیات مختلف صحنه ، قسمت های اصلی یک تصویر داخلی را ایجاد می کنند. دانش آموزان تکنیک های مدل سازی پلی و همچنین اصلاح کننده های پیشرفته و ابزارهای دیگر را یاد می گیرند.

این دوره شما را به کجا خواهد برد ؟

این دوره شما را در 3ds Max بیش از ابزارهای اساسی فراتر می برد و به دنیای تصاویر معماری با سطح بالا (arch viz) می پردازد. شما گردش کار حرفه ای و ابزارهایی را که در صنعت استفاده می شود برای دستیابی به رندرهای نهایی و با کیفیت بالا؛ مانند عکاسی در 3 بعدی یاد خواهید گرفت.

به همراه فایل های تمرینی و پروژه : در ادامه با بخش های مختلف پروژه ای که برای شما تهیه شده است دنبال کنید و تا انتها یک فضای داخلی قوس حرفه ای را ایجاد کنید. در طول راه شما انواع نکات و ترفندها ، تکنیک های گردش کار و ابزارها را در بسته های نرم افزاری پیشرفته آموخته اید.لینک دانلود این کورس آموزشی را به میتوانید از لینک های زیر دانلود کنید.

 

دانلود کورس آموزشی مدل سازی و پرزانته پروژه ها برای فضای داخلی معماری

Skillshare – 3ds Max + Vray: Modeling Projects for Advanced Architectural Interiors

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده

 

دانلود فايل ها و آموزش های مرتبط با وی ری تری دی مکس 3Ds max V-Ray 

آموزش فارسی ویری V-Ray برای تری دی مکس

آموزش فارسی 3ds Max در معماری : مقدماتی تا پیشرفته

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا