آموزش مدلسازی

آموزش دیجیتال اسکالپتینگ دایناسور Sculpting Anatomy: From Animal to Creature

دانلود آموزش CGMaster Academy – Sculpting Anatomy: From Animal to Creature

CGMaster Academy – Sculpting Anatomy: From Animal to Creature

در این صفحه میتوانید دوره آموزش تصویری CGMaster Academy – Sculpting Anatomy: From Animal to Creature را از سایت سی جی مستر آکادمی دانلود کنید. و مهارت های دیجیتال اسکالپتینگ خودتان را با سه بعدی کردن یک دایناسور بالا ببرید. در این کورس ما از مایا، زیبراش و فتوشاپ استفاده خواهیم کرد.

در پایان این دوره آموزشی Sculpting Anatomy: From Animal to Creature ، شما یاد گرفتید که چگونه در Zbrush ، maya مجسمه سازی دیجیتال حیوانات را بسازید و مهارت های خود را برای مدل سازی و مجسمه سازی حیوانات افزایش دهید.

آناتومی موجود را درک کنید: در این دوره ، دانشجویان مطالعه تشریح حیوانات خود را در ZBrush ایجاد می کنند. آنها یاد خواهند گرفت که چگونه با ساختن سیستم اسکلتی و بعداً عضلات و پوست ، یک مدل را از داخل بسازند. این دوره همچنین با پوشش چگونگی نورپردازی و ارائه یک مطالعه زیبا در مایا و فتوشاپ ، به نمونه کارها متمرکز خواهد شد. در قسمت دوم این دوره ، دانش آموزان با یادگیری نحوه ایجاد موجودات خود ، از مطالعه به فرایند آفرینش می روند. آنها آناتومی اژدهای خود را ایجاد می کنند و گردش کار را برای مجسمه سازی جزئیات و رنگ آمیزی دقیق رنگ پوست در ZBrush کشف می کنند.

  • زمان دوره: 10 هفته
  • سطح آموزش: مبتدی تا حرفه ای
  • نرم افزار استفاده شده :Zbrush, Maya, & Photoshop

دانلود رایگان آموزش دیجیتال اسکالپتینگ حیوانات دایناسور

CGMaster Academy – Sculpting Anatomy: From Animal to Creature

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا