پلاگین افترافکت

پلاگین Red Giant Trapcode Suite برای افترافکت

دانلود Red Giant Trapcode Suite برای افترافکت
بسته نرم افزاری Red Giant Trapcode Suite برای افترافکت است که شامل چندین پلاگین برای افترافکت است که به کمک آن میتوانید موشن گرافیک های سه بعدی و جلوه‌های ویژه حرفه ای بسازید و رندر بگیرید.

Red Giant Trapcode Suite پشتیبانی از M1 را برای تمام ابزارهای Trapcode معرفی می کند و به کاربران امکان دسترسی کامل به تمام قدرت و سرعت سیلیکون اپل را می دهد. علاوه بر این، Particular قابلیت های Layer Maps را از Form به دست می آورد.

اثرات ذرات PARTICLE EFFECTS

Trapcode Suite قدرت سیستم های ذرات سه بعدی را مستقیماً به After Effects می آورد. برای ایجاد آتش، آب، دود، برف و سایر جلوه‌های بصری ارگانیک، یا ایجاد شگفتی‌های تکنولوژیکی و رابط کاربری با شبکه‌های ذرات جاودانه، متن و فرم‌های سه‌بعدی، از ساطع‌کننده‌های ذرات استفاده کنید. چندین سیستم ذرات را در یک فضای سه بعدی یکپارچه ترکیب کنید و ساطع کننده هایی را طراحی کنید که ساطع کننده های کامل را برای ایجاد نتایج بصری خیره کننده ایجاد کنند. با شتاب GPU، پلاگین های Trapcode به شما کمک می کنند تا نتایج زیبا را سریع دریافت کنید.

فیزیک و سیالات PHYSICS & FLUIDS

Trapcode Suite شامل یک موتور فیزیک با رفتارها، نیروها و کنترل های محیطی قدرتمند است. خاص ذرات را با رفتارهای دسته جمعی/ازدحام و شکارچی/شکار جدید زنده می کند و با ترکیب جهش و فیزیک هوا به واقع گرایی بیشتری می افزاید. Particular و Form هر دو شامل توانایی ایجاد شبیه‌سازی سیالات آلی هستند که در آن سیستم‌های ذرات با نتایج زیبا در تعامل هستند.

اشیاء و سطوح سه بعدی 3D OBJECTS & SURFACES

سطوح روان، زمین های کوهستانی، تونل های بی پایان و اشکال انتزاعی ایجاد کنید. از مسیرها و حرکت برای ایجاد اشکال هندسی پیچیده، روبان ها و اکستروژن ها استفاده کنید. چه در حال ایجاد موشن گرافیک یا جلوه های بصری باشید، امکانات بی پایان هستند.

نورها LIGHTS & GLIMMERS

نور و زندگی را به طراحی حرکتی خود بیاورید. نورپردازی حجمی آگاه از دوربین سه بعدی ارگانیک را شبیه سازی کنید. از ماسک‌ها و مسیرها برای اضافه کردن رگه‌های روشن استفاده کنید که می‌توانند لوگو و متن شما را زنده کنند و درخشش‌های ستاره‌ای را برای برجسته کردن برجستگی‌های کارتان اضافه کنند.

صدا و حرکت SOUND AND MOTION

از صدا برای تولید فریم های کلیدی که انیمیشن و جلوه ها را ایجاد می کنند، استفاده کنید. مقیاس کنید، بچرخانید و به ضرب آهنگ حرکت کنید یا از ضربات درام برای ایجاد جلوه های ذرات استفاده کنید. لایه های تکراری و افست و حرکت آنها به راحتی. Trapcode Suite به شما این قدرت را می دهد که انیمیشن های پیچیده را به راحتی خودکار کنید.

وارد کردن فایل 4 بعدی سینما
با اشتراک Red Giant، به لطف ادغام با فایل‌های Cineware .c4d، گزینه‌های ورودی هندسه سه بعدی بیشتری را دریافت کنید. هندسه فایل C4D را به عنوان فرستنده های خاص، اشیاء ذرات فرم و مدل های سه بعدی Mir، از جمله انیمیشن، نرمال ها، مختصات بافت و تبدیل ها به پروژه های خود بیاورید.

آموزش پلاگین Lux افترافکت برای اضافه کردن افکت خورشید به آسمان

دانلود Red Giant Trapcode Suite برای افترافکت

Red Giant Trapcode Suite 2023.2.0 Win x64

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

 

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید.

telegram
دکمه بازگشت به بالا