آموزش انیمیشن سازی

آموزش فارسی شبیه سازی مایعات چسبناک RealFlow Cinema 4D

آموزش فارسی شبیه سازی مایعات چسبناک RealFlow Cinema 4D

فیلم شبیه سازی مایعات چسبناک ریل فلو سینمافوردی

در این آموزش شبیه سازی مایعات چسبناک فوق العاده از سایت دیجیتال تاتوریال میخواهیم تکنیک های بکارگیری مایعات چسبناک را در دو نرم افزار عظیم RealFlow , Cinema 4D را با هم برسی کنیم .همان طور که میدانید، برای نرم افزارهای سینمافوردی و ریل فلو؛ توسط پارامترهای متعدد و گوناگونی کنترل میشوند و در این آموزش نحوه ویرایش پارامترهای پیش فرض مهم را به شما یاد خواهیم داد تا بتوانید شبیه سازی های پایدار را انجام بدهید.

شبیه سازی مایعات چسبناک عسل و کارامل

در این پکیج آموزشی، روش های شبیه سازی مایعاتی مانند عسل و کارامل را با هم برسی میکنیم و به شما نشان خواهد داد که چطور پارا مترهای مهم را ویرایش کنید تا به نتایج دلخواه خودتان برسید.

همچنین از پلاگین های مخصوص Real Flow از شرکت nextlimit هم که در بین نرم افزارهای سه بعدی ساز مانند تری دی مکس و مایا مشترک هستند هم استفاده می کنیم و برای رندر گیری ، کارهایی مانند نورپردازی و متریال دهی و رندرگیری نهایی را انجام خواهیم داد.از آنجایی که نحوه کارکرد پلاگین های ریل فول؛ مانند سایر نرم افزار های استاندارد سه بعدی ساز هست، پس میتوانید از مکس و مایا و … از استفاده کنید.

خروجی گرفتن فایل در آخر پروژه، یکی از کلیدی ترین و پر نکته ترین بخش هاست. در این دوره، به شما یاد خواهد داد که چطور از سینمافوردی به ریل فلو؛ خروجی بگیرید و اینکه شبیه سازی های سه بعدی اولیه را  Cinema 4D انجام بدیم و شبیه سازی های ذرات و مایعات را به RealFlow انتقال داده و سپس برای رندرگیری، دوباره به سینمافرودی بازخواهیم گشت.

 امروزه، یکی از مهم ترین شبیه سازی ها؛ نوع stable simulation است و در این دوره، میخواهیم پارامترهای کلیدی key parameters که در انجام این دست پروژه ها نادیده گرفته میشود را برسی کنیم. و کارامل و عسل caramel – honey را در غالب چند پروژه عملی، کار خواهیم کرد.بیس این آموزش RealFlow fundamentals tutorial روی ریل فلو هست و برای  انجام شبیه سازی های موفق مایعات creating successful simulations ، حتما باید این دوره را بگذرانید.

پس از تماشا و تمرین سخت شما، به شما قول خواهم داد که بتوانید تمام مایعات لزج و چسبناک را طوری شبیه سازی کنید که واقعا حس واقع گرایانه ای را در مخاطبان شما، به وجود بیاورد ….

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

 

نام آموزش : آموزش تصویری طراحی و شبیه سازی مایعات چسبناک

  • نرم افزارهای استفاده شده : RealFlow , Cinema 4D
  • شرکت سازنده : digitaltutors
  • زمان : 2 ساعت و 23 دقیقه
  • زبان : دوبله فارسی
  • قیمت : 49,000 تومان

خرید لینک دانلود و دریافت فوری فایل 

حجم این دوره آموزشی =  (430 مگابایت فایل های ویدئویی آموزشی+ فایل های تمرینی)

دانلود آموزش

 

سفارش این مجموعه به صورت پستی

خرید پستی

telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا