خانه / آموزش گرافیک 2 بعدی / دانلود کتاب آموزش فتوشاپ سی سی برای عکاسان Adobe Photoshop CC
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 3٫50 out of 5)
Loading...
بازدید: 3.5 - "دانلود کتاب آموزش فتوشاپ سی سی برای عکاسان Adobe Photoshop CC" توسط تاریخ انتشار: 09/08/2017

دانلود کتاب آموزش فتوشاپ سی سی Adobe Photoshop CC for Photographers کتاب آموزش فتوشاپ سی سی : در خدمت شما هستیم تا کتاب جدید آموزش فتوشاپ و نایاب Adobe Photoshop CC for Photographers را در بین سایت های ایرانی برای دانلود قرار میدهیم.در این کتاب ، میتوانید ابزارهای جدید اضافه شده در Photoshop CC را آموزش ببینید. عکاسان جدی باید …

دانلود کتاب آموزش فتوشاپ سی سی برای عکاسان Adobe Photoshop CC

دانلود کتاب آموزش فتوشاپ سی سی Adobe Photoshop CC for Photographers

دانلود کتاب آموزش فتوشاپ سی سی Adobe Photoshop CC for Photographers

کتاب آموزش فتوشاپ سی سی : در خدمت شما هستیم تا کتاب جدید آموزش فتوشاپ و نایاب Adobe Photoshop CC for Photographers را در بین سایت های ایرانی برای دانلود قرار میدهیم.در این کتاب ، میتوانید ابزارهای جدید اضافه شده در Photoshop CC را آموزش ببینید. عکاسان جدی باید هنگام استفاده از فتوشاپ، از راهنمایی گردش کار به مهارت های اصلی به تکنیک های پیشرفته برای نتایج حرفه ای، بدانند.

استفاده از دستورالعمل های واضح، مختصر و دنیای واقعی، این راهنما مرجع ضروری برای کاربران فتوشاپ در همه سطوح است.همراه با این کتاب، وب سایت 3dmaxfarsi.ir به طور کامل با تصاویر نمونه جدید، فیلم های آموزش جدید و فصل های پاداش اضافی به روز می شود.روشن است که چرا بسیاری از مردم احساس می کنند که هیچ کاربر جدی فتوشاپ بدون این متن مرجع ارزشمند نباید باشد.

 کتاب آموزش فتوشاپ سی سی برای عکاسان

در این کتاب آموزش فتوشاپ سی سی ارزشمند،  نکات بسیار کلیدی و مهم و تاثیر گذار که کاربرد بسیار زیادی برای عکاسانی دارد که از این نرم افزار استفاده می کنند را به شما عملا خواهیم آموخت. در این کتاب ، میتوانید  تکنیک های خود فراتر از آن چیزی که تصور میکردید افزایش  دهید وبه تمام ابزارها و تکنیک های این نرم افزار  قدرتمند، تسلط پیدا کنید.

یکی از ناشیرین اصلی این مجله گرافیکی ، آقای Martin Evening متخصص حرفه ای عکسبرداری دیجیتال است.راهنمای ویرایشگر تصویر حرفه ای برای استفاده خلاق از فتوشاپ برای مکینتاش و کامپیوتر.نسخه جدید فتوشاپ بسیار جذاب  شده و این کتاب آموزشی برای عکاسان را به نسخه ی یازدهم به روز کرده است تا دستورالعمل دقیق برای همه ی به روز رسانی های فتوشاپ را در Creative Cloud Adobe ایجاد کند. این راهنمای جامع، تمام ابزارها و تکنیک ها را پوشش می دهد.

زبان این کتاب آموزش فتوشاپ سی سی انگلیسی بسیار ساده و روان و کاملا تصویری است که در 816 صفحه با کیفیت بالا و در ۱۳ فصل آماده دانلود شده است.

دانلود کتاب آموزش فتوشاپ سی سی Adobe Photoshop CC for Photographers

دانلود رایگان مجله – 70 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=20491 :لینک کوتاه

کانال تلگرام

نویسنده : جعفر صیدی jafar sydi

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

نظر شما در این مورد چیست؟ (اگر شما هم پیشنهادی دارید با ما در میان بگذارید)

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فلید ها الزامی است *

*