آموزش مدلسازیآموزش انیمیشن سازی

آموزش انیمیشن سازی افترافکت سینمافوردی Motion Design School – Motion Pro

دانلود آموزش Motion Design School – Motion Pro

دانلود آموزش Motion Design School – Motion Pro

در این صفحه میتوانید دوره آموزشی Motion Design School – Motion Pro را دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه مدلسازی و انییمیشن سازی با نرم افزارهای سینمافوردی + افترافکت بالا ببرید.

این دوره شما را به سطح بعدی طراحی موشن گرافیک می رساند. ما تقریباً همه انواع انیمیشن را از دو بعدی، ترکیب آن با عنوان ها در After Effects تا سه بعدی سازی، با استفاده از Xpresso در Cinema 4D پوشش خواهیم داد. تمام انیمیشن ها در صحنه های ویدیویی کامل متحد می شوند. علاوه بر این، فایل‌های پروژه را با شما به اشتراک می‌گذاریم که در آن از انیمیشن فریم به فریم همراه با طراحی مدرن دو بعدی و سه بعدی استفاده کرده‌ایم.

شما برای پروژه های پیچیده آینده خود مجهز خواهید شد، چه قصد دارید به صورت مستقل یا در یک استودیو کار کنید. ما اصول و قواعد اصلی سازماندهی پروژه ها و ایجاد ساختار صحیح برای آنها را به شما آموزش خواهیم داد. همچنین، ما اسکریپت‌های سفارشی را به شما نشان خواهیم داد که به ما کمک می‌کنند از شر برخی کارهای معمول خلاص شویم و کل فرآیند را تسهیل کنیم.

هدف این دوره نشان دادن تنها راه صحیح کار بر روی پروژه ها نیست، بلکه هدف آن آموزش شیوه ها و تکنیک های خوب برای شکل دادن رویکرد منحصر به فرد خود به پروژه ها در هر کجا که کار می کنید است..

دوره آموزشی انیمیشن سازی پیچیده در افترافکت و سینمافوردی

  • زمان دوره: 11:12 ساعت
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی
  • نرم افزار استفاده شده: After Effects, Cinema 4D

دوره آموزشی انیمیشن سازی پیچیده در افترافکت و سینمافوردی

Motion Design School – Motion Pro

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram
دکمه بازگشت به بالا