آموزش انیمیشن سازیآموزش مدلسازی

دوره موشن گرافیک افترافکت Motion Design School – Motion Beast

دانلود آموزش Motion Design School – Motion Beast

دانلود آموزش Motion Design School – Motion Beast

در این صفحه میتوانید دوره آموزشی Motion Design School – Motion Beast را دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه طراحی کاراکتر، موشن گرافیک، با نرم افزار افترافکت بالا ببرید. در این دوره، ما به اصول حرکت انیمیشن دیزنی توجه ویژه ای داریم.

درس شماره 1 – Interface, Transform Properties
رابط، ویژگی های تبدیل
ما از طریق رابط، پنل‌های AE اصلی، سفارشی‌سازی، عملکرد جمع‌آوری فایل‌ها، وارد کردن فایل‌ها و پانل پروژه، اصول ترکیب‌بندی، پانل‌های ابزار، نمای، لایه‌ها و جدول زمانی را بررسی خواهیم کرد.

درس 2 – Shape Layers & Masks
لایه ها و ماسک های شکل
ما لایه های Shape، اشکال ساده، اصول کار با ابزار Brush، تنظیمات مسیر رایج، ماسک ها، والدین و وارد کردن فایل ها از Adobe Illustrator را مطالعه خواهیم کرد.

درس شماره 3 – Shape Modifiers
اصلاح کننده های شکل
ما متوجه خواهیم شد که اصلاح‌کننده‌های شکل چیست، چه امکاناتی برای انیمیشن‌سازی پیدا می‌کنند، در چه ترکیب‌هایی می‌توانید از آنها استفاده کنید و موارد دیگر.

درس شماره 4 – Easings
تسهیلات
ما از مهمترین چیزها در انیمیشن خواهیم گذشت – easings، که به معنای یک انیمیشن روان است. ما از طریق مثال‌های تسهیل‌کننده، نحوه تشخیص تسهیلات خوب از تسهیلات بد را بررسی خواهیم کرد و یک بار برای همیشه تصمیم خواهیم گرفت که چه چیزی بهتر است: نمودار ارزش یا نمودار سرعت.

درس شماره 5 – Effects & Stylization. Part 1
جلوه ها و سبک سازی قسمت 1
روش‌های مختلفی برای سبک‌سازی هنر شما، امکانات انیمیشن در لایه تنظیم، بهترین حالت استفاده برای Pre-compose چیست و چه چیزی آن را از گروه‌بندی متفاوت می‌کند، یاد خواهیم گرفت.

درس شماره 6 – Effects & Stylization. Part 2
جلوه ها و سبک سازی قسمت 2
در اینجا ما حتی عمیق تر به سبک سازی انیمیشن شما می پردازیم. ما یاد خواهیم گرفت که چگونه انیمیشن مایع شیک، اشکالات و موارد دیگر بسازیم. با استفاده از مثال اشکالات، جلوه های مختلفی را بررسی می کنیم که می توانید بعداً در تمرین خود از آنها استفاده کنید.

درس شماره 7 – Loops
حلقه ها
ما یاد خواهیم گرفت که چگونه چرخه های بدون درز و حلقه های بی پایان بسازیم، و چه نوع حرکات و جابه جایی ها می توانند انیمیشن شما را بسیار جالب تر کنند.

درس شماره 8 – Text Animation
انیمیشن متن
ما متوجه خواهیم شد که لایه نوع چیست، چه تنظیماتی برای انیمیشن موجود است و چگونه می توانیم از آن برای متحرک سازی متن استفاده کنیم. ما یک متن را در طول مسیر متحرک خواهیم کرد، نگاهی به انیماتورها و انتخابگرهای محدوده بیندازیم و نحوه ذخیره صحیح تنظیمات از پیش تعیین شده برای آینده را درک خواهیم کرد.

درس شماره 9 – Morphings
شکل گیری
ما یاد می گیریم که چگونه یک شی را به شی دیگر تبدیل کنیم، روش های اصلی را امتحان می کنیم و در می یابیم که چه شرایطی باید برای ایجاد شکل گیری واقعی به نظر برسد.

درس شماره 10 – Lettering Animation
انیمیشن حروف
ما تمام ابزارها و ابزارهای ممکنی را یاد خواهیم گرفت که به هر نوع حروف ممکنی جان می بخشد.

درس شماره 11 – Optimize Your Workflow
گردش کار خود را بهینه کنید
ما راه های بهینه سازی و سرعت بخشیدن به فرآیند کار را با توجه به رویکرد سیستماتیک به طراحی حرکت یاد خواهیم گرفت. در همان ماژول، به پلاگین های پرفروش و اسکریپت های داخلی استودیو ما دسترسی خواهید داشت که به شما کمک می کند بهره وری خود را چهار برابر کنید.

درس شماره 12 – Logo Animation
انیمیشن لوگو
ما تکنیک‌ها و راه‌های جدیدی برای متحرک کردن لوگوتایپ‌ها، درک آخرین روندها در این زمینه و دریافت انگیزه‌های زیادی با متحرک کردن لوگوی خود خواهیم آموخت.

درس شماره 13 – Expressions. Part 1
اصطلاحات. قسمت 1
ما یک مقدمه اولیه برای زبان جاوا اسکریپت را یاد خواهیم گرفت که برای شروع ساخت اسکریپت های ساده خود کافی است. ما متوجه خواهیم شد که متغیرها، آرایه ها، چگونه شرایط را بسازیم و عملیات حسابی اولیه را انجام دهیم. همچنین یاد خواهیم گرفت که چگونه تقریباً هر کاری را که به صورت دستی انجام می دهیم سریعتر و تنها با چند خط کد انجام دهیم.

درس شماره 14 – Expressions. Part 2
اصطلاحات. قسمت 2
ما توابع بسیار مفیدی را یاد می گیریم، نحوه ایجاد وابستگی بین پارامترها را می آموزیم و در نهایت خواهیم فهمید که انیمیشن بدون فریم های کلیدی چیست. ما یاد خواهیم گرفت که چگونه انیمیشن ها را به کد صادر کنیم و از آن در هر پروژه آنلاین استفاده کنیم. همچنین چند اسکریپت مفید دریافت خواهید کرد که قطعا در آینده از آنها بهره مند خواهید شد.

درس شماره 15 – Export to JavaScript and 12 Animation Principles
صادرات به جاوا اسکریپت و 12 اصل انیمیشن
ما همه 12 اصل انیمیشن دیزنی را به طور کامل بررسی و بازسازی خواهیم کرد که در صورت استفاده صحیح، تقریباً هر نوع انیمیشنی را بهبود می بخشد.

درس شماره 16 – Character Animation.
انیمیشن شخصیت. پیاده روی می کند
یکی از بزرگترین انیماتورهای استودیو برادران وارنر، کن هریس، یک بار چنین توصیه ای کرد: «پیاده روی اولین چیزی است که باید یاد گرفت. انواع پیاده روی را بیاموزید زیرا پیاده روی سخت ترین کاری است که باید درست انجام دهید، بنابراین این چیزی است که ما از آن عبور خواهیم کرد.

درس شماره 17 – Character Animation
انیمیشن شخصیت. دویدن
تسریع در راه رفتن برای دویدن یک شخصیت کافی نیست. تفاوت های بسیار زیادی بین این چرخه ها وجود دارد. در اینجا با این تفاوت ها آشنا می شویم.

درس شماره 18 – Rigging
تقلب
تا این لحظه باید مشخص شود که انیمیشن کردن شخصیت ها با ابزارهای اصلی After Effects چقدر دشوار است. در اینجا ما یاد خواهیم گرفت که چگونه با کنترل ها یک ریگینگ راحت ایجاد کنیم تا از انیمیشن های مسیرها و تغییرات اساسی رنج نبرید.

درس شماره 19 – Pseudo 3D & Face Rig
شبه سه بعدی و فیس ریگ
ما نحوه تقلید حجم را با کمک لایه‌های دو بعدی ساده خواهیم فهمید و یکی از محبوب‌ترین تکنیک‌ها را برای ایجاد ریگ صورت یک شخصیت بررسی می‌کنیم.

درس شماره 20 – Facial Animation
انیمیشن صورت
در این درس، ما چیز بسیار مهمی را در نظر خواهیم گرفت که اغلب مبتدیان انیمیشن فراموش می کنند – انیمیشن سر و احساسات!

درس شماره 21 – Path Animation
انیمیشن مسیر
در این درس به اصول و تکنیک های انیمیشن ویژگی Path می پردازیم. این مانند یک انتقال نور از انیمیشن پارامتریک After Effects به تکنیک های فریم به فریم کلاسیک است.

درس شماره 22 Frame by Frame Animation
انیمیشن فریم به فریم
ما تکنیک های مورد نیاز برای ایجاد انیمیشن فریم به فریم در Adobe Animate و نحوه انتقال صحیح این انیمیشن را به After Effects برای ایجاد پروژه های انیمیشن برجسته خواهیم آموخت.

درس شماره 23 – Frame by Frame Animation. Part 2
انیمیشن فریم به فریم. قسمت دو –
ما نگاهی دقیق تر به رویکرد پوز به ژست خواهیم داشت که در زمان برنامه ریزی و ایجاد انیمیشن های پیچیده در زمان شما صرفه جویی می کند. ما همچنین 3 تکنیک را برای تمیز کردن و نهایی کردن عکس های شما کشف خواهیم کرد.

  • زمان دوره: 14:30 ساعت
  • نرم افزار استفاده شده: افترافکت
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دانلود دوره موشن گرافیک افترافکت

Motion Design School – Motion Beast

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram
دکمه بازگشت به بالا