آموزش جلوه ویژه

آموزش ساخت جلوه ویژه حرفه ای افترافکت : افکت های دیوانه کننده MAD VFX in After Effects

دانلود آموزش Motion Design School – MAD VFX in After Effects

آموزش ایجاد افکت های حرفه ای VFX در افترافکت Motion Design

در این صفحه میتوانید دوره آموزشی ساخت جلوه های ویژه و حرفه ای دیوانه وار افترافکت Motion Design School – MAD VFX in After Effects را دانلود کنید.

آیا می خواهید جلوه های بصری دیوانه وار را به فیلم های زنده خود اضافه کنید؟ بیاموزید که چگونه با اشیا 3D سه بعدی با استفاده از Element 3D کار کنید و چگونه جلوه های علمی تخیلی ایجاد کنید تا به ویدیوی خود احساس دیوانه وار واقعیت افزوده بدهید.

شما یاد خواهید گرفت که چگونه با استفاده از پلاگین Element 3D جلوه های علمی تخیلی را از ساخته های بسیار دور آینده و سه بعدی ایجاد کنید ، چگونه می توانید فیلم های زنده خود را ردیابی کنید و همه این موارد زیبا را در آنها پیاده سازی کنید. همچنین می توانید یاد بگیرید که چگونه ماسک های اینستاگرام خود را بسازید.
که از After Effects به عنوان یکی از ابزارهای خود استفاده می کنند و می خواهند در ایجاد جلوه های Sci-Fi عمیق تر شوند. کار نویسنده کاملاً در ایجاد عناصر و اشکالات HUD متمرکز است. همچنین ، شما اصول کار با جلوه های مختلف را خواهید آموخت و با نحوه ترکیب آنها آشنا خواهید شد تا سبک بصری مورد نظر خود را بدست آورید.

کسانی که دانش پایه افترافکت دارند و می خواهند فیلم های خود را با جلوه های با کیفیت و همچنین اشیا 3D سه بعدی ارگانیک پیاده سازی کنند. شما یاد خواهید گرفت که عناصر مختلف HUD & Glitch را سریع و سریع ایجاد کنید. علاوه بر این ، شما برای پیاده سازی یکپارچه انیمیشن خود در فیلم های اکشن زنده ، تکنیک های اصلی ردیابی و آهنگسازی را مطالعه خواهید کرد.

  1. Element 3D Essentials
  2. Crafting HUDs and Glitches
  3. Tracking & Camera Solve
  4. Advanced Practice. Part 1
  5. Advanced Practice. Part 2
  6. BONUS: Creating your first Instagram Mask
  • زمان دوره: 6 ساعت
  • سطح آموزش: مبتدی تا حرفه ای
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی با کیفیت بالا

دانلود آموزش ایجاد افکت های حرفه ای VFX در افترافکت Motion Design

Motion Design School – MAD VFX in After Effects (Updated 3rd week)

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا