آموزش کامل نورپردازی داخلی در تری دی مکس

آموزش طراحی و رندرینگ معماری در نرم افزار بلندر Master Architectural Visualization Blender 3D

Udemy – Master Architectural Visualization with Blender 3D – Design

آموزش Udemy – Master Architectural Visualization with Blender 3D – Design

در این صفحه میتوانید دوره آموزشی Udemy – Master Architectural Visualization with Blender 3D – Design از سایت یودمی را در زمینه طراحی معماری داخلی و مدلسازی حرفه ای با نرم افزار بلندر، را دانلود کنید.

پس از گذراندن این دوره آموزش نرم افزار بلندر Udemy – Master Architectural Visualization with Blender 3D – Design ، یاد گرفته اید که چگونه مدلهای سفارشی طراحی شده 3D خود را که در PBR shader که توسط نرم افزار بلندر ایجاد کرده ، 360 محیط بافت اضافه کرده و مهارتهای خود را برای تجسم کامل معماری 3D افزایش دهید ، یاد گرفتید.این دوره از مجموعه نرم افزاری بسیار قدرتمند رایگان و منبع باز Blender 3D استفاده می کند.

آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه عکس های خیره کننده عکس های معماری واقع بینانه در Blender ایجاد کنید؟ آیا می خواهید پروژه های معماری خود را در داخل این نرم افزار شگفت انگیز رایگان طراحی و مدل کنید؟ در پایان این دوره شما می توانید از روش ها و تکنیک های نشان داده شده در این دوره برای طراحی ، مدل سازی و ارائه مدل های سه بعدی و صحنه های منحصر به فرد خود استفاده کنید.

مفاهیم اساسی را بیاموزید ، ابزارهای شگفت انگیز و فرآیندهای کارآمد را برای طراحی مدل های سه بعدی عکس واقعی و صحنه های داخلی در نرم افزار رایگان بلندر کشف کنید.

این دوره یک رویکرد عملی است و به شما امکان می دهد مهارت های مدل سازی سه بعدی را توسعه دهید در حالی که نتیجه پیشرفت ما را در زمان واقعی نیز می بینید. فرایند دستکاری مخلوط کن را یاد بگیرید تا به نتایج مورد نیاز خود برسید و هر کار را سریع و آسان حل کنید. این دوره گام به گام شما را در فرآیند مدل سازی ، افزودن مواد و ارائه نتیجه نهایی پیش می برد.

این دوره برای یادگیری عملی طراحی شده است و شما را گام به گام در روند ایجاد نقاشی های دو بعدی و ایجاد مدل های سه بعدی سفارشی راهنمایی می کند. با افزودن مواد ، نور ، دوربین و نمایش صحنه نهایی و حتی ایجاد یک انیمیشن کوتاه ، قابلیت های PBR جدید را در داخل Blender کشف کنید. هنگامی که این دوره را به پایان می رسانید ، می توانید از Blender به عنوان بسته بندی پیش نویس و تجسم سه بعدی استفاده کنید. با آخرین نسخه مخلوط کن ، هرگز زمان بهتری برای رواج خلاقیت شما نبوده است.

بلندر یک برنامه شگفت انگیز است که طرف خلاقیت شما را قادر می سازد و در عین حال شما را به چالش می کشد تا پیشرفت کنید. با ساده دنبال کردن این دوره ، شما اصول Blender را یاد خواهید گرفت و پس از اتمام این صحنه قادر به مدل سازی هر چیزی هستید ، از هدایای چاپ شده 3D ، دارایی های بازی ها و مدل های انیمیشن.

این دروس با مثالهای عملی و با هدف تکمیل پروژه طراحی معماری تدریس می شوند. یادگیری مخلوط کن نیازی به سختی نیست و شما باید با ایجاد برخی از ارائه های شگفت انگیز معماری و مدل های سه بعدی ، از سفر لذت ببرید. این دوره طراحی سه بعدی شما را مرحله به مرحله در هر مرحله حساس هدایت می کند و به شما کمک می کند مهارت های خود را در طول مسیر توسعه دهید.

بیاموزید که چگونه در این مجموعه تولید سه بعدی شگفت آور قدرتمند طراحی کنید و شروع به طراحی مدل های سه بعدی معماری ، طراحی برای بازی های سه بعدی ، طراحی دارایی های سه بعدی منحصر به فرد ، طراحی برای اشیا printed چاپ شده سه بعدی یا خلق آثار هنری شگفت انگیز کنید.

  • زمان دوره: 14:30 ساعت
  • سطح آموزش: مبتدی
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دانلود آموزش طراحی و رندرینگ معماری در نرم افزار بلندر سه بعدی از سایت یودمی

Udemy – Master Architectural Visualization with Blender 3D – Design

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا