پریست

دانلود بهترین پریست سینمایی پریمیر افترافکت داوینچی LightWave Film LUT Master Pack v3

دانلود بهترین پریست سینمایی پریمیر افترافکت داوینچی LightWave Film LUT Master Pack v3

دانلود پریست سینمایی LightWave Film LUT Master Pack v3

در این صفحه میتوانید یکی از بهترین و کارامد ترین پکیج های آماده پریست برای فیلم ، به اسم LightWave Film LUT Master Pack را دانلود کنید که با تمام نرم افزار های ویرایش، تدوین و کامپوزیت حرفه ای ویدئو مانند افترافکت ، پریمیر پرو یا داوینچی، سازگاری کامل دارد و خیلی سریع میتوانید ظاهر کلیپ های خودتان را بهبود ببخشید.

lightwave film lut master pack v3

  • حجم فایل: 116 مگابایت
  • فرمت فایل: .CUBE
  • سازگار با نسخه نرم افزار: After Effects CC و بالاتر ، Premiere Pro CC و بالاتر ، FCPX 10.1.3 و بالاتر ، Davinci Resolve ، Avid
  • راهنمای استفاده:فایل Text به زبان انگلیسی

مجموعه پریست فیلم LightWave Film LUT Master Pack v3

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

 www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
خرید پستی
خربد پکیج پریست آماده حرفه ای

برای خرید پکیج کامل فایل های گرافیکی به همراه آموزش فارسی ، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

Free Download LightWave Film LUT Master Pack 3.0 | 337 Mb Category: LUTs (More Than just another LUT Pack.) بیشتر از یک بسته LUT دیگر. از بازنگری کامل علوم رنگ گرفته تا افزایش دامنه پویا. این یک استاندارد علوم رنگی کامل است که از افسانه ای ترین سهام فیلم ساخته شده است و الهام بخش تولید کنندگان فیلم ساز است. با وجود اشکال جدید از ویژگی ها و فرآیندهای جدید با فرمت 3D LUT ها ، این پیشرفت در نحوه ی مشاهده همه LUT ها با هم است. انقلابی با ویژگی هایی مانند پاسخ رنگ پویا ، کار با کنتراست پویا ، ساخته شده در شبیه سازی OLPF و افزایش دامنه پویا ، این یک انقلاب در تقلید فیلم است. با یک تعمیرات علمی در زمینه رنگ ، فیلم های خود را به سطح کاملاً جدید و کیفیتی برسانید. ما در بیش از 30 پردازش جدید با دانلود پلاگین پریمیر فیلم قدیمی دانلود preset برای پریمیر دانلود رایگان پریست پریمیر دانلود پریست متن پریمیر پریست پریمیر چیست پلاگین فیلم قدیمی پریمیر پریست فیلم قدیمی پریمیر فرمت 3D LUT ساخته ایم تا بتوانیم چیزی به مراتب بیشتر از یک ظاهر از پیش تعیین شده یا رنگی ایجاد کنیم. ما حتی آنها را برای کار با فیلم rec709 برای ساده ترین و سریعترین گردش کار ایجاد کرده ایم بزرگان هر دوره ERA ما 15 سهام برتر فیلم در تمام دوران و از همه دوران را انتخاب کرده ایم. از خانواده مدرن Kodak Vision3 2011 تا Legendary Eastman Kodak Color II 100T 5247 ، ما قدرت محبوب ترین سهام فیلم های دنیا را در دستان شما قرار می دهیم.
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=103064 :لينک کوتاه
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا