پلاگین تری دی مکس

پلاگین RailClone v3.3.1 برای تری دی مکس 2017-2021

iToo Software – RailClone v3.3.1 for 3ds Max 2017-2021 Win x64

دانلود رایگان پلاگین RailClone v3.3.1 برای تری دی مکس 2017-2021

پلاگین ریل کلون RailClone : مدل‌سازی مودولار، هوشمند و پارامتریک برای 3ds Max

یکی از کاربردی ترین پلاگین های تری دی مکس برای طراحی دکوراسیون داخلی و رندرینگ معماری، پلاگین ریل کلون RailClone v3.3.1 for 3ds Max است که در این صفحه میتوانید یا قابلیت های آن کمی بیشتر آشنا شوید و همچنین آخرین نسخه کرک شده آن را دانلود کنید.

آیا از استفاده از دارایی های ثابت و سخت برای اصلاح که نیاز به کار دستی وقت گیر برای ویرایش دارند خسته شده اید؟ ای کاش ایجاد اشیاء پارامتریک هوشمند که به راحتی به روز می شوند، می توانند بارها و بارها مورد استفاده و استفاده مجدد قرار گیرند، اما به حداقل زمان نیاز دارند، آسان تر بود؟ RailClone را وارد کنید – پلاگین مدل‌سازی پارامتریک و شبیه‌سازی spline برای 3ds Max که سریع، کارآمد و آسان برای یادگیری است.

RailClone شبیه هیچ ابزار دیگری در بازار نیست. اشیاء به سادگی با مونتاژ و تکرار هندسه موجود با استفاده از مجموعه ای از قوانین با تعریف آسان ایجاد می شوند. اگر می‌توانید در تری دی مکس مدل‌سازی کنید، پس می‌توانید با RailClone اشیاء رویه‌ای ایجاد کنید

از میان صدها پیش تنظیم داخلی انتخاب کنید، اشیاء موجود را با اضافه کردن مدل سه بعدی خودتان، تطبیق دهید، یا حتی با استفاده از ویرایشگر بصری قابل درک RailClone، از ابتدا موارد خود را ایجاد کنید.

کاربرد پلاگین RailClone v3.3.1 در معماری:

RailClone یک رویکرد منحصر به فرد برای مدل سازی پارامتریک معرفی می کند. هیچ چیز دیگری مانند آن در 3ds Max وجود ندارد. مش های سفارشی، که توسط کاربر تعریف می شوند، بر اساس مجموعه ای از قوانین ساخت و ساز در امتداد خطوط قرار می گیرند تا اشیاء رویه ای پیچیده ایجاد کنند.

این مفهوم جدید به کاربران اجازه می دهد تا ساختارهای پیچیده، واقعی و بسیار مهمی را برای تجسم معماری، مهندسی عمران و طراحی صنعتی و داخلی بسازند. استفاده از کتابخانه جامع ما، یا ایجاد قوانین در ویرایشگر سبک گرافیکی جدید، یک گردش کار آشنا ایجاد می کند که یادگیری آن آسان و استفاده سریع است.


نرم افزار ITOO چیست؟

همه ابزارهای لازم برای مدلسازی پارامتریک را برای هنرمندان سه بعدی، فراهم میآورد. از جمله: مونتاژ صحنه، مدل‌سازی پارامتریک و چیدمان رویه‌ای نیاز دارید. پلاگین های اثبات شده تولید ما موانع فنی را از بین می برند و به کاربران کنترل هنری بی نظیری را ارائه می دهند تا ساختن جهان را لذت بخش کنند.

آیا 3ds Max از مدل سازی پارامتریک پشتیبانی می کند؟

بسیاری از اشیاء در 3ds Max دارای پارامترهایی هستند که می توانید آنها را تغییر دهید تا اندازه یا شکل شیء را تغییر دهید. این نوع شی را می توان به عنوان پارامتریک توصیف کرد.

چگونه کلون ریلی نصب کنیم؟

نسخه کرک  شده این پلاگین به همراه آموزش نصب در فایل دانلودی قرار داده شده است. همچنین می‌توانید RailClone را روی رایانه‌های شخصی یا مزرعه رندر خود با استفاده از برنامه راه‌اندازی یا با کپی کردن دستی فایل‌ها نصب کنید. در RailClone Pro “Render slave node” را انتخاب کنید، در نسخه Lite از گزینه های نصب پیش فرض استفاده کنید.

 

دانلود پلاگین RailClone v3.3.1 برای تری دی مکس 2017 تا 2021

iToo Software – RailClone v3.3.1 for 3ds Max 2017-2021 Win x64

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram
دکمه بازگشت به بالا