آموزش مدلسازی

آموزش طراحی کاراکتر Futuristic Character Design from senior Concept Designer

Learn Squared – Futuristic Character Design from senior Concept Designer

Learn Squared – Futuristic Character Design from senior Concept Designer

در این صفحه میتوانید دوره آموزش کاراکتر سازی Learn Squared – Futuristic Character Design from senior Concept Designer را دانلود کنید. و مهارت های طراحی لباس برای شخصیت های آینده، خودتان را بالا ببرید.

سلام و به دوره های جدید Marvelous Designer از learnsquared خوش آمدید. در این آموزش ویدئویی ، ما می خواهیم به تمام روند کار طراحی شخصیت های آینده بپردازیم. و تکنیک های طراحی را برای روش های پیشرفته رندر نهایی یاد بگیریم. اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه چالش های طراحی منحصر به فرد را با ثبات و سرعت حل کنید ، اکنون این دوره را بارگیری کنید.

مربی این دوره ، شما را در مراحل اولیه طراحی شخصیت آینده نگرانه ، از جمله برنامه ریزی پروژه و گزینه های نرم افزاری ، راهنمایی می کند. روش او را برای ایجاد ریز عکسها از شکل ها ، فرم و نور و همچنین تکرار طرح های اولیه خواهید آموخت.

در پایان این دوره ، شما با ابزارهایی آشنا شدید که مواردی فراتر از مد ، اما سایر صنایع مانند بازی و فیلم و … را پوشش می دهد.

 

  • زمان دوره: 13 ساعت
  • سطح آموزش: مبتدی
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دانلود آموزش طراحی کاراکتر از زمان آینده

Learn Squared – Futuristic Character Design from senior Concept Designer

vip

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید
نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا