پلاگین تری دی مکس

پلاگین شبیه سازی آتش انفجار تری دی مکس FumeFX 6.0.2

FumeFX 6.0.2 for 3DS Max 2019 - 2024 Win x64

دانلود پلاگین SitniSati FumeFX شبیه سازی افکت آتش انفجار تری دی مکس آموزش نصب کرک فعال سازی

دانلود پلاگین SitniSati FumeFX برای تری دی مکس آموزش نصب کرک و فعال سازی

امروزه،یکی از مهم ترین افکت هایی که انیمیشن سازی و پروژه های اکشن و با گرافیک بالا رایج است، انواع افکت های دود ، آتش و گرد و غبار و … است که معمولا در پروژه های تری دی مکس، مایا  و مخصوصا سینمافوردی رایج است!

در این صفحه از سایت تری دی مکس فارسی،میخواهیم نرم افزار و پلاگین تری دی مکس FumeFX را که یکی از معروف ترین انجین های شبیه ساز و رندرگیر simulation and rendering در دنیای گرافکیک کامپیوتری است را معرفی کنیم.

پلاگین فیوم اف ایکس FumeFX را میتوان شبیه ساز دینامیکی برای ایجاد افکت های واقعی برای ایجاد آتش fire ، دود و بخار smoke و کلا تمام افکت های گازی دانست که میخواهید در انیمیشن افکت آن را ببینید!

پلاگین SitniSati FumeFX واقعا تطبق پذیر با رابط کاربردی قابل فهم و کار کردن با آن کاملا بصری است! که تمام این ویژگیها باعث استفاده روز افزون این پلاگین در دنیای گرافکیک کامپیوتری computer graphics industry شده است!

آخرین ورژن این پلاگین FumeFX 4.0 است که ویژگی های جدید را ارائه کرده که میتوانید رندرهای خود را خیلی سریع تر و با جرئیات بیشتر faster – detail بگیرید! در واقع سرعت رندرگیری در ورژن چهار، بیش از دو برابر ورژن قبلی خودش شده است! و کلی بهینه سازی دیگر برای انجام انواع شبیه سازی simulation optimizations در آن انجام شده است!

یکی از بهترین و قوی ترین ابزارهایی که برای افکت های آتش و انفجار به صورت انیمیشن در تریدی مکس وجود دارد ، شیدر Built-in Black-body radiation shader است که میتوانید افکت های انفجار explosion خود را به راحتی با این پلاگین بسازید!

ویژگی های جدید پلاگین FumeFX

ویژگی هایی مانند: solver سریع تر، vorticity پیشرفته و افزودن قابلیت کش کردن اطلاعات smoke and fire sharpening کاربران را قادر کرده که در زمان خیلی کمتری رندرهای خود را تمام کنند!

افکتس ها Effector ، یکی از با ارزش ترین ویژگی های قدرتمند نسخه جدید پلاگین شرکت SitniSati است  که با چند کلیک ساده، میتوانید قوانین فیزیک را عوض کنید یا قوانین بر اساس قوانین ساخته شده پروژه خودتان باشد!

ابزار جدید اضافه شده RenderWarps که کاربران را قادر میکند انواع اسپسس رپ space warps ها را روی افکت هایی که دوباره محاسبه شده اند، کش precomputed FumeFX caches کند وهمان طور که میدانید ، تمام این اسپس رپ ها FFD, Bend, Taper and Noise در تری مکس، سینمافوردی و … وجود دارند و میتوانید در مراحله پست پروداکشن post-process و یا در صورت نیاز شبیه سازی های مجدد re-simulation از آنها استفاده کنید.

ابزار دیگر N-Sim است که با آن میتونید انواع گرید ها grids را به هم متصل کنید و تمام افکت های آنها را با هم ادغام کنید. از این روش میتوانید برای بالا بردن لول دیتیل یک صحنه با جزئیات بالا، مانند پرتاب یک راکت rocket launching استفاده کنید.

ابزار دیگر، پنجره پیش نمایش The GPU accelerated Preview Window است که درواقع یک پنجره بلادرنگ real-time است که هر تغییری را در پارامتر های  رندر rendering parameters، به ما نشان میدهد!

همچنین برای آموزش کامل ساخت افکت آتش در فتوشاپ در تصاویر ، این آموزش رایگان را از دست ندهید.

ویدئو آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش نصب و کرک پلاگین : برای ورژن 2019 تا 2024

 

دانلود پلاگین شبیه سازی آتش انفجار تری دی مکس

Sitni Sati FumeFX 6.0.2 for 3DS Max 2019 – 2024 Win x64

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا