متریال و تکسچر معماریتکسچر پست پروداکشن

متریال آرچ متریال Evermotion – Archmaterials Vol. 4

متریال تری دی مکس Archmaterials vol. 4

متریال آرچ متریال Evermotion – Archmaterials Vol. 4

در این صفحه میتوانید مجموعه متریال معماری تری دی مکس اورموشن Evermotion – Archmaterials Vol. 4 Interior Shaders (OSL, Parallax) مخصوص تری دی مکس – ویری + کرونا را دانلود کنید.

Archmaterials vol. 4 اولین مجموعه نقشه های پارالکس اورموشن از فضای داخلی اتاق است. مپ های اختلاف منظر (Parallax) را می توان به یک صفحه اضافه کرد – اما در رندر شما یک فضای داخلی با احساس عمق واقعی دریافت می کنید. اتاق به خودی خود فاقد هندسه اضافی است، فضای داخلی فقط در یک سایه زن وجود دارد. شما می توانید به راحتی و به سرعت بسیاری از فضاهای داخلی را بدون هیچ هزینه ای برای ساختمان های خود اضافه کنید. این مجموعه برای ایجاد فضای داخلی در آسمان خراش ها و نمایشگاه های فروشگاهی ایده آل است.

نقشه های داخلی فایل های بافت EXR هستند. چیزی که آنها را خاص می کند این است که می توانید آنها را به هواپیماهای 2 بعدی اختصاص دهید و در رندر فضای داخلی 3 بعدی را با حس عمقی مشاهده خواهید کرد که حتی در هنگام حرکت دوربین در اطراف صحنه حفظ می شود.

این تکنیک برای ایجاد فضای داخلی آسمان‌خراش‌ها در بازی Marvel’s Spider Man استفاده شد، همچنین در تجسم معماری محبوب شد – زیرا به شما امکان می‌دهد ساختمان‌هایی با فضای داخلی به سرعت و آسان ایجاد کنید و رندر آن بسیار سریع است.

  • حجم کل: 6.2 گیگ
  • فایل فرمت: MAX, EXR
  • قابل استفاده در تری دی مکس 2013 + ویری 3.6

دانلود مجموعه متریال تکسچر آرچ متریال جلد 4

Evermotion – Archmaterials Vol. 4

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram
دکمه بازگشت به بالا