پلاگین تری دی مکس

دانلود پلاگین ویری V-Ray Adv 3.60.03 3ds Max 2014 – 2018

دانلود رایگان پلاگین ویری 3.2.03 و آموزش نصب کرک

دانلود رایگان پلاگین ویری 3.60.03 و آموزش نصب کرک

وی ری VRay یکی از محبوب ترین پلاگین های رندر در برنامه های مدل سازی سه بعدی است. پلاگین VRay  علاوه بر افزایش کارایی رندر  تصاویر فوق العاده با کیفیت و واقعی سرعت کار را نیز ایجاد میکند. هم اکنون پلاگین  وی ری برای نرم افزارهای 3D Studio Max  و Maya و Rhinoceros 3D طراحی شده  که نحوه محاسبات نوری و فیزیکی آنها یکسان است.از محاسن پلاگین ویری می توان به قدرت فوق العاده آن در نور پردازی، متریال سازی، ورندرینگ قوی آن اشاره کرد، ولی به علت محدودیت هایی که در مقوله آموزش در این زمینه وجود دارد اکثر تری دی کارها با روشهایی که صحیح و خطا در آن دخیل است کار های رندرینگ خود را انجام می دهند، که موجب صرف وقت فراوان و نتیجه نگرفتن در این زمینه می گردد.

کمپانی  Vray chaosgroup آخرین ورژن از پلاگین محبوب خود را در تاریخ(May 24, 2015) با نام Vray 3.2 منتشر کرد.ویری که در واقع نسخه بهینه شده اینجین منتال ری Mentalray است،در زمان کوتاهی توانست متور رندر اکثر ایرانی ها و حتی جهان شود.تعداد آموزش ها، متریال ها و پلاگین هایی که در اینترنت نسبت به سایر متور رندرها وجود دارد گواه این ادعا است.ویری با محیط کاربری ساده، کیفیت رندر استثنایی،برای 3ds Max, Maya, Revit, sketchup, و… ارائه شده و از طراحان معماری تا صنعت فیلم سازی، بکار گرفته میشود. یکی از مهمترین ضعف های ویری(به نظر شخص بنده)بالا بودن زمان رندر نسبت به سایر متورهای رندر مثلا Scanline است.که دور از انتظار نبود که کمپانی چائوزگوپ،در ورژن جدید خود، فکری اساسی در این باره کند.طبق گفته کارشناشان زمان رندر در V-Ray 3.2 حدود 40 درصد کاهش پیدا کرده که واقعا برای من هیجان انگیز بود.یعنی بدون صرف چندید میلیون تومان پول برای ارتقاء سیستم،به صورت نرم افزاری میتوانید به همان نتیجه برسید.یک کلیپ در این مورد رو در قسمت پایین همین صفحه،زیرنویس کردم که پیشنهاد میکنم شما هم ببینید.

معرفی ویژگی های جدید در V-Ray 3.60.03

1-Progressive Rendering:

Vray 3.0 Progressive Rendering

این گزینه یک ویژگی جدید برای پست پروداکشن ایجاد کرده است.اجازه بدید یک مثال یزنم.همان طور که همه میدانید، پروسه رندر در ویری، توسط مربع های سفید رنگی کامل میشه که به اون باکت رندر میگویند.در روش قدیم باید منتظر بمونیم تا رندر نهایی تمام بشه.حالا در ویری 3 گزینه ای در قسمت ایمیج سمپل ها به اسم Progressive اضافه شده که کل صحنه را همزمان آپدیت میکنه و همین طور ادامه میده تا رندر نهایی آماده بشه.مثل Vray RT از روش pass tracing استفاده میکنه.خوب این به چه دردی میخوره؟

یکی از مزیت های آن، هماهنگ بودن با پست پروداکشن در رندر است.مثلا اگر مه محیطی(Environment fog) را کادر F8 فعال کنیم. و رندر بگیریم، کل محیط را یکنواخت رندر میگیرد واگرهر کدام از تنظیمات اینوایرونت را تغییر بدهیم، از محاسبات رندر فاکتور میگیرد و مابه تفاوت را محاسبه و رندر میکند.

2-ارتقاء سرعت رندر در Vray 3.60.03 :

Ray Tracing سریع تر: در آموزش فارسی تصویری زیر  افزایش سرعت رندر مربوط به ویری 3 را نشان میدهد.

Video tutorials vray 3.0

فیلم امکانات جدید vray 3


3-ویژگی جدید کادر Vray 3.60.03 Frame Buffer :

 

Vray 3.0 Quick Settings

Quick Settings: تنظیمات سریع:در کارد Vray 3.0 Frame Buffer ویری 3 آپدیت ها و ویژگی های جدیدی اضافه شده یکی از آنها کادر History هست که تمام رندر ها را به صورت اتوماتیک داخل خودش ذخیره میکنه و میشه داخل آن تمام تست رندرهای قبلی را مرور کرد.2- در قسمت Color Correction کنترل های جدیدی برای کنتراست و درجه اشباء رنگ Hue/saturation و همچنین متعادل کننده رنگ(Color balace) اضافه شده است.همچنین میتوان تمام تنظیمات کادر فریم بافر را داخل یک فایل با فرمت .Cube ذخیره و دوباره لود کرد.کادر فریم بافر تنظیمات فوق العاده ای را روی رندر نهایی بدون استفاده ار سایر نرم افزار ها مثل فتوشاپ اعمال میکند.آموزش تصویری vray 3.0 VRmats با کیفیت HD از اینجا دانلود کنید.

4-ویژگی جدید کادر فریم بافر:

Advanced V-Ray Frame Buffer: در V-Ray 3.2 تنوع فراوانی را از تعریف رنگ (color definitions) داریم مانند LUTs (.cube), ICC Profiles (.icc), and OpenColorIO (.ocio).به طور پیش فرض ویری روی حالت linear، تنظیم شده تا رنگ ها را روان تر محاسبه کند.

Vray 3.0 Advanced V-Ray Frame Buffer


5- Render Mask:

رندر ماسک با استفاده از انتخاب آبجکت و  لیست include/ exclude، یا تکسچر مپ ، پیکسلی را که باید رندر شود، دقیقا کنترل میکند.

Vray 3.0 Render Mask

6-Faster Hair

در ویری 3 نه تنها محاسبات هسته Core tracing vray  حداکثر تا15 در صد (up to 15x) بهینه شده بلکه متریال های شیدر مو هم بهینه شده است.زمان رندر برای این شیدر، حدود نصف کم شده است.آموزش تصویری vray 3.0 VRmats با کیفیت HD از اینجا دانلود کنید.

Vray 3.0 Hair Rendering Optimizations

 

7- Ray Traced SSS

بازتاب ها روی سطوح ارتقا پیدا کرده اند که شامل object-based و ray traced illumination میشوند.

Vray 3.0 Ray Traced SSS

8- Max Ray Intensity:

وقتی که از منابع نوری قوی مانند HDRI در رندر استفاده میکنم، شاهد افتادن نقاط سفید رنگی در رندر هستیم.مانند تصویر.که معمولا برای حل این مشکل، سمپل های نور (Samples) را بیشتر میکنیم یا رندر مجدد میگیریم یا از sub Pixel maping استفاده میکنیم.در ویری 3، این مشکل با اضافه شدن ابزاری به نام Max Ray Intensity حل شده است.برای استفاده از این امکانات کافی است به قسمت Global Switches بروید و تب Advance را فعال کنید.و تیک گزینه Max Ray intensity را فعال کنید.روی قسمتی از رندر که لکه های سفید افتاده پنجره رندر مجدد را انتخاب کرده و رندر بگیرید.ویری 3 دوباره بازتاب ثانویه را محاسبه کرده و رندر کاملا یک دست و عالی بدست میاید.آموزش تصویری vray 3.0 VRmats با کیفیت HD از اینجا دانلود کنید.این رو حتما امتحان کنید.

Vray 3.0 Max Ray Intensity

9-VRmats:

Vray 3.0 VRmats

شیدر جهانی برای تری دی مکس است که برای چندین اپلیکشن طراحی شده است.مثلا متریالی که برای تری دی مکس ساخت شده است،به فرمت VRmats تبدیل میشود و سپس میتوانیم از آن برای متریال ویری در مایا، ویری در اسکچ آپ، یا ویری برای رینو استفاده بشود.یعنی به راحتی میتوان هر متریالی را در بین سایر برنامه های رندرگیری اشتراک گذاری Import یا Export شود.تمام این متریال ها در سایت رسمی Vray 3.2 قایل دانلود است.سپس کادر ویرایشگر موارد را باز کنید و یک متریال VRmats بسازید.در قسمت open Editor فایل دلخواه را وارد کنید.و از متریال استفاده کنید.در قسمت open Editor میتوانیدبا تمام گزینهای متریال ویری، متریال خود را ویرایش کنید.شما میتوانید هر متریالی که در صحنه دارید را به متریال VRmats تبدیل کنید.برای انجامش به منوی Tools و سپس گزینه VRmat Convertos را انتخاب کنید.در این کادر میتوانید تعیین کنید که متریال مورد نظر شما در کجا قرار دارد؟ و آدرس مورد نظر را انتخاب میکنید.مثلا از متریال لایبراری،یا متریالی که در صحنه وجود دارد، یا متریال های قدیمی که در صحنه وجود دارند.متریال خود را انتخاب و مسیر Save شدن آن را انتخاب کنید.آموزش تصویری vray 3.0 VRmats با کیفیت HD از اینجا دانلود کنید.

پلاگین ویری برای تری دی مکس (تمام ورژن ها)

دانلود پلاگین ویری برای تری دی مکس V-Ray 6.10.06 3ds Max

telegram

‫83 دیدگاه ها

 1. با سلام خدمت همه دوستان عزیز
  من چند ساله با مایا کار میکنم و تقریبا 3 ساله با vray درمایا فعالیت دارم . یه مشکل کوچیک دارم که برای من خیلی مهمه هست . من تمام اموش های 3max و vray را دیدم همینطور اموزشهای مایا و vray و سعی کردم تقریبا تمام نکات های هردو نرم افزار را باهم اجرا کنم ولی نمیدونم چرا در خروجی های رندر مکس کیفیت خیلی بهتر از خروجی های رندر در مایا در میاد با اینکه سعی کردم از تنطیمات مخصوص vray max هم استفاده کنم وهمینطور در نهایت عکس خروجی از مایا را هم post production میکنم ولی باز کیفیت مثل مکس واقعی نمیشه تا انجایی که میشد از متریال یا شیدر با bump و reflection و غیره در فتوشاپ ساختم و در انها بکار بکردم از HDRI ها کمک گرفتم برای بهتر شدن انعکاس هام ازphysical camera استفاده کردم و خیلی روش های دیگر با به جواب نرسیدم . لطفا اگه کسی هردو نرم افزار با پلاگیم vray کار کرده و خروجی خوب گرفته کمکم کمه . ممنونم

 2. این مشکل معمولا از تنظیمات نادرست و غیر دقیق آنتی الایزینگ ها و تعداد ناکافی سمپل ها ایجاد میشه !
  اینها رو قبلا توضیح دادم.
  این آموزش فارسی رایگان رو ببین https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=12310

 3. با عرض سلام و ادب
  آیا این نسخه از ویری با مکس 2019 هم سازگاری داره ؟

 4. سلام.فرقی ندارند. روش نصب شون مثل هم هستند.
  طبق اون آموزش ویدئویی که توضیح دادم، عمل کنید

 5. سلام اموزش کرک وی ری 3.6 رو توضیح بدید بلد نیستم ممنووون

 6. سلام.من مشکلی با رندر گیری دارم.زمانی که تنظیمات رندر رو انجام میدم و اقدام به رندر گیری میکنم با وجود در نظر گرفتن رزلوشن بالا کیفیت پاینی رو تحویلم میده البته از نظر رندر نهایی ، نه از نظر نور.ولی وقتی صحنه رو کراپ میکنم و در قطعه های کوچک رندر میگیرم درست میشه…لطفا راهنمایی کنید.

 7. سلام وقت بخیر،لطفا راهنمایی بفرمایید.
  برای رندرینگ مدلینگ،کدام موتور رندر،رندر واقعی میده؟ویری مکس یا رندرمن سینما فوردی؟
  باسپاس.

 8. هادی جام با من تماس بگیر تا برات بگم باید چکار کنی

 9. خیلی عذر مخوام، اما این نظر خیلی مبتدیانه هست. شما وقتی وی ری رو نصب میکنید بوضوح مینویسه vray ADV، بنابراین نسخه دمو نیست، نسخه advanced هست. کاری که کرک مکنه نال کردن نرم افزار و قانونی کردن اون بصورت غیر قانونی هست.

 10. سلام ، این نسخه وی ری برای مکس 2017 هم کار میکنه؟

 11. سلام من اصلا انتی ویروس نصب نمیکنم اگ ایk کرک مشکل داره ک بگین دانلود نکنیم دیگ .توکل سایتا همه همین مشکلو دارن همه هم میگن انتی ویروسو غیر فعال کنین! کرک توپوشه Chaos Group قرار نمیگیره همه هم همین مشکلو دارن اگ راه کاری داره بگین ممنون میشیم اگ هم نداره ک هیچ

 12. من ویری 3.4.01 دانلود کردم برای تری دی مکس 2015 ولی فایل cgauth.dll وvray2015.dll در زیپ نیس
  یه فایل به اسم blackstorm هست.میشه اموزش نصب توضیح براش بزارین.

 13. سلام مجدد. این مشکل من حل شد. اما در بخش رندر ستاپ در سربرگ ویری مینویسه
  Could not obtain a license
  چه طور میتونم حلش کنم؟
  ممنون میشم اگه کمکم کنید.

 14. سلام. من تری دی مکس 2013 روی ویندوز 8 نصب دارم. بدون هیچ مشکلی. وی ری رو دان کردم اما وقتی می رم برای نصب در اولین مرحله پیغام زیر میاد و نمیشه نصب کرد:
  the checksum of the installer dos not match. this could indicate a broken download. please try downloading again!
  هر کاری بگین کردم. دوباره دان کردم. compabilibity رو روی ویندوزهای مختلف گذاشتم. نشد.
  من اسکچ آپ باپلاگین وی ری هم نصب دارم .
  ممنون میشم یه جوانمرد کمکم کنه.

 15. سلا. به زودی یه آموزش ویدئویی براش درست میکنم
  ولی بخدا خیلی راحته
  از دست شما …..

 16. سلام و خسته نباشید
  من مکس 2012 دارم 64بیتی دارم و نسخه های
  VRay 3-0-06 3dsMax 2012 x64
  و
  VRay 3.10.3 Max 2012 64bit
  رو از سایتی دانلود کردم که لینک سایت شما رو گزاشته بود
  ولی داخل فایل کرکش فقط
  vray2014.dll و vrender2014.dlr بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  این طبیعیه؟ من چجوری کرکش کنم؟
  راهنمایی کنید حتما! 🙁

 17. سلام.
  آیا وی ری 3.20.03 را برای 3d max 2014 می توان بر روی ویندوز 32 بیتی نصب کرد. اگر امکان نصب وجود دارد لطفا لینک دانلود را بفرستید

 18. سلام
  من ورژن 3.30.05 دانلود کردم برای مکس 2016 اما اصلا نمیتونم کرک کنم. ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
  تمام فایل های کرک در محل هایی که گفتن کپی می کنم اما باز هم نمیشه

 19. سلام خسته نباشید
  بنده پس از نصب انتی ویروس نود 32 با مشکل لود شدن 3d مواجه میشم.نود فایل های کرک را قرنطینه میکنه و با وجود برگرداندن به محل قبلی بازم ارور لود شدن میده .خواهشمنداست راه حلی مناسبی پیشنهاد بدین.
  ممنون

 20. با سلام
  فیلمهای دموی معرفی پلاگین وی رو که در بالا گذاشتید چطور میشه دانلود کرد؟

 21. سلام . من ویری 3.3.5 برای مکس 2015 ، 64 بیت نصب میکنم . نصب میشه و کرک میشه و تنضیمات صورت میگیره. ولی بعد از ریستارت لپتاپ و روشن کردن نت با باز کردن مکس ارور ۵ میده و تو رندر ویری میگه لایسنس نداره. لطفا راهنمایی کنید . کرک از طریق black storm انجام دادم . و فایل را تو مسیر تری دی کپی و اجرا کردم

 22. سلام پسوردو هر چی میزنم کار نمیکنه میشه برام بنویسین ادرس دقیقشو

 23. اقا من ویری دانلود کردم فایل زیپه رمزش چیه.

 24. سلام
  فقط میتونم بگم شما عالی هستید
  فقط لطف کنید انقدر به 3ds max به چشم یک آرچ دیزاین نگاه نکنید مکس در حال حاضر یکی از قویترین نرم افزاها در زمینه انمیشن کاراکتر و پارتیکل است
  نه اینکه فقط از اون برای مدل گذاشتن حرکت دوربین و رندر یاد شود.

 25. با سلام و ممنونم بابت سایت و مطالب مفید و ارزنده تون.
  من وی ری 3.20.03 مکس 2015 رو دانلود کردم و خیلی کامل نصب کردم و بدون هیچگونه اروری مکس 2015 رو باز کردم و یه حجم طراحی کردم و موقع رندر گرفتن متوجه شدم که رندر گرفته شده با ابعاد و اندازه و احجام کار شده فرق میکنه و انگاری این رندر هیچ ربطی به فایل کار شده نداره. این کارو با دوربین هم انجام دادم ولی بازم نتیجه کار فرقی نکرد.مشکل از کجاست.لطفا منو راهنمایی کنین.ممنون.

 26. سلام الان روی سیستم من vray2.4 نصب ه. باید قبل از نصب نسخه جدید ،وی ری uninstall شه ؟ و uninstall کردنش باعث خراب شدن مکس نمیشه ؟

 27. سلام
  هیچکدوم از نسخه های vray 3 روی مکس 2013 نصب نشد !!! چرا !؟؟
  پ.ن :فایل های همراه کرک فقط این دوتا بودن
  vray2014.dll
  و
  vrender2014.dlr

  نسخه مکس من 2013 است !!!
  لطفا راهنمایی کنید مرسی

 28. سلام چرا برای ورژن 3.0.06 برای مکس 2013 extract نمیشه؟
  پسورد برای زیپ کردن ادرس سایت وارد کردم
  ولی بازم نشد
  لطفا راهنمایی کنید

 29. سلام من فایلو دانلوود کردم نمیدونم باید چجوری از حالت فشرده خارجش کنم و نصبش کنم میشه از ابتدا توضیح بدین چکار کنم

 30. Excuse me
  I’m from Brazil
  I do not understand your language
  could you please show me the password to extract the vray 2016

 31. سلام ببخشید این نسخه 3.2 نسخه demo هستش یا نسخه اصلی
  ممنون

 32. حل شد گفتین ادرس سایته .ir میزدم گویا .comبود

 33. سلام اقا پسورد ورژن 3.20.03 برای تری دی مکس 2015 چیه؟

 34. سلام لطفا پسورد باز کردن فایل زیپ شده ویری رو هم بزارین
  با تشکر

 35. سلام
  بالاخره تونستم کرک کنم و به درستی رندر بگیره. واقعا ممنون از سایت فوق العاده تون

 36. سلام ببخشید پسورد فایلتون چیه هس من هر شکلی که اسم سایت رو میزنم نمیشه ممنون اگه راهنمایی بفرمایید

 37. سلام
  خسته نباشید
  ماله من نصب میشه اما در بخش رندر ستاپ در سربرگ ویری مینویسه
  Could not obtain a license
  چه طور میتونم حلش کنم؟
  ممنون میشم اگه کمکم کنید.

 38. باسلام
  فایلهای کرک پلاگین vray 3.10 برای Max2013 وجود ندارد. با تغییر نام آنها از 2014 به 2013 هم مشکل حل نشد. ممنون میشم پاسخ بدید
  خسته نباشید

 39. سلام وقتتون بخیر
  من vray 3.2نصب کردم اما متاسفانه renderهامو سیاه میگیره دلیلش چیه؟؟
  خیلی درگیر شدم چون کار می کنم ممنون میشم کمکم کنین

 40. خیلی ممنونم از قرار دادن فایلها توی سایتتون .

 41. سلام.من وی ری 2015 رو دانلود کردم ولی از زیپ خارج نمیشه اگه پسورد همون آدرس سایته پس چرا من میزنم ارور میده؟لطفا راهنمایی کنید

 42. دوست عزیز چه جوری کرک کردین؟ بگین ما هم لذت دنیا رو ببریم …

 43. با سلام
  vray 3.10 برای 2015 کرک نمیشه ؟
  لطفا مراحل کرک کردنشو هم بگین…

 44. شما نمیتونی از همان اعداد دوباره در Vray 3 هم استفاده کنی.
  اگر نویز خیلی بد داری، خوب تنظیمات ات رو عوض کن.بهر حال ملاک رندر است.
  برای مکس 2015 میتونی از ویری 2 به بالا استفاده کنی

 45. سلام خسته نباشید . متاسفانه 2015 3d max رو نصب کردم و vray 2015 از سایت شما دانلود کردم ولی چند مشکل بزرگ به وجود امد . بجای انتخاب v-ray adv گزینه v-ray art وجود دارد که دچار نویز خیلی بد در رندر شد
  ودر کرکی v-ray 2015 فقط دمو وart وچود دارد .
  ایا میشود روی 3d max 2015 از موتور vray 2014 v3.0.0.6 نصب کرد

 46. سلام
  توی فایل زیپ هیچ فایلی با نام cgauth.dll وجود نداره و من اصلا نمیتونم حتی مکسو باز کنم
  راهنمایی کنین ممنون

 47. سلام
  خیلی خیلی خیلی ممنونیم از زحمات شما به راحتی کرک شد و داریم لذت دنیا و آخرت را می بریم البته اینم بگم که سرعت رندرش نسبت به وی ری 1.5 به طور محسوسی بالاست.

  واقعا ممنونم
  موفق و موید باشید

 48. سلام … میشه مراحل دقیق کرک نسخه 2015 رو توضیح بدید ؟ والا به هر نحوی عمل کردم نهایت مکس هنگام باز شدن ارور داد !

 49. سلام … لطف میکنید مراحل کرک نسخه 2015 رو دقیق توضیح بدید ؟ … والا هر کاری کردم موفق به کرک کردنش نشدم ! نام فایل های کرک هم از 2014 به 2015 تغییر دادم ولی فرقی نکرد !

 50. حالا شما چه گیری دادید به ورژن 3.0.06؟
  خوب برید همون 3.0.01 رو کار کنید!

 51. نه دوست من، من هم این مشکل رو دارم! علم و توانایی بقیه رو زیر سوال نبرید! به نظر میرسه این کرک مربوط به نسخه ی 3.0.06 نیست، به همین دلیل لرزش ایجاد میشه، چون من کارمو خوب بلدم و وقتی نسخه ی 3.0.01 رو نصب میکنم مشکل لرزش برطرف میشه!

 52. دوست عزیز وی ری 2014 که کرک میکنیم خروجی رندر شده هر چند فریم یک لرزش داره . ایا برای شما هم همینطوره ؟

 53. در اولین فرصت تصویر محیط کرک شده vray 2015 رو قرار میدهیم.
  دلیل اش رو نمیدونم ولی خیلی ها باهاش مشکل دارند و خیلی ها هم الان دارن باهاش کار میکنن!

 54. Thnx for this …. I checked the vray 3.00.6 for max 2014 but its installed as demo & after pasting crack files , 3dsmax 2014 is not opening Vray plugin error..
  Can you plz help…

 55. hi, im sorry but understand this language. I cant find the password for Vray 3.0.6 for 3ds max 2013. Where can I find it? thanks

 56. من فکر کنم تونستم کرک کنم فقط ارم Vray روی کارتون میخوره DEMO هست یعنی Vray Advance نداره ..Vray RT هست ..
  روش کرکی که انجام دادم همه کارایی که واسه Vray قبلیا انجام میدادین انجام بدین به جای 2014 شما 2015 بنویسین و کپی کنید همین …

 57. در مورد تبدیل متریال mat. به متریال های vismat بیشتر توضیح بده … اون منو تولز که گفتی کجاس ؟ 😐

 58. سلام و خسته نباشید
  بالاخره پس از روزها و ماه ها و هفته ها رسیدم به سایت شما برای وی ری 2015
  فقط خانم مدیر خواهشمندم شما ک زحمت وی ری را کشیدید طریقه کرک کردنش را هم می گفتید
  این طوری بهتر بود

 59. راسی اینم بگم، تنظیمات وی ریم که تو رندر ستاپ انجام میدم هر یه مدت یه بار میپره و مجبور میشم دوباره از اول انجام بدم، که فکر کنم به خاطر همین دمو بودنشه!

 60. با اجازه از ادمین
  برای کرک ویری نسخه 3 ابتدا دو فایل cgauth.dll و vray2014.dll را در دایرکتوری ریشه 3D Max یعنی
  C:Program FilesAutodesk3ds Max 2014 کپی و بعد فایل cgauth.dll را مجددا در مسیر نصب Chaos Group یعنی
  C:Program FilesChaos GroupV-RayRT for 3ds Max 2014 for x64bin کپی کنید و تمام

 61. تمام لینک ها سالم اند و روزانه 1000 بار دانلود میشوند -)

 62. آقای قدمی لطفا توضیح میدید چطوری کرک کردین ؟

 63. سلام لطفاٌ در مورد نحوه کرک ورژن 3 وی ری که در کرک 2015، کرک 2014 قرار دارد توضیح بفرمایید.

 64. خدا خیرت بده.کل اینترنت رو شخم زدم تا این فایل رو دانلود کنم

 65. سلام . چرا V-Ray برای 3Dmax 2015 دانلود نمیشه ؟
  3-4 مگابایتش که دانلود شد ارور میده و فیلد میشه . من واقعا بهش نیاز دارم . هیچ جا هم نیست .

 66. من هر کاری کردم نشد وقتی فایل های کرک در مسیر مکس 2015 کپی می کنم هنگام اجرای 3dsmaxدو پیغام خطا می ده و مکس باز میشه ولی وی ری کرک نمیشه و هنوز آرم vray تو رندر و متریال ادیتور دیده میشه من از پیغام خطا عکس گرفتم ولی نمی دونم چطوری واسه شما upload کنم لطفا راهنمایی کنید
  متشکرم

 67. منظورم از Demo اینه که کرک مال این نسخه نیست و بروی متریال ها و در رندر آرم کی آث گروپ(Vray) قرار می گیرد.
  لطفا خود شما تست کنید شاید من اشتباه کنم

 68. این رو دوستان تست کردند.
  اگر شما هم کرکی رو امتحان کردید، اوکی بود.بگید تا برای همه آپلود کنیم
  با تشکر

 69. تمام نسخه های Vray از 1.5 تا 2 و 2.4 و ویری 3 تمام نسخه ها دمو هست.
  کاری که کرک میکنه، اینه که آرم شرکت وی ری رو توی رندرها نمیندازه.

 70. با سلام و خسته نباشید
  کرک در وی ری 2015 مربوط به 2014 می باشد
  لطفا کرک مربوط به نسخه ور ری2015 را در سایت قرار دهید
  با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا