HDRI

دانلود تصاویر hdri محیط طبیعی زیر آب DOSCH HDRI: Underwater

دانلود تصاویر hdri محیط طبیعی زیر آب DOSCH HDRI: Underwater

دانلود تصاویر hdri محیط طبیعی زیر آب

میخواهیم تا در این پست مجموعه ای شامل 20 فایل تصویری از دریا و زیر آب در نماهای مختلف که شرکت Dosch Design منتشر شده است را قرار دهیم.همچنین میتوانید از این تصاویر به عنوان عکس از شگفتی های دنیای زیر آب, موجودات دریایی، بگراند دریا برای کودکان و … استفاده کنید.

این مجموعه شامل فایل های تصویری در فرمت JPG و HDRI با 4 دسته بندی مختلف در محدوده رزولوشنی 512 × 512 و 5000 × 10000 پیکسل می باشد که قابل استفاده در نرم افزار های مختلف رندرینگ و سه بعدی که از جمله مهم ترین آنها می توان به : Lightwave, Maya , Pixar RenderMan, Bryce 6, Autodesk VIZ, InSight , 3ds-max , Cinema4D اشاره کرد.

تصاویر HDRI  یا  High Dynamic Range Images در واقع نسخه ی Wide یا 360 درجه عکس های HDR یا High Dynimc Range می باشد. شما برای اینکه کیفیت کار خود را بالا ببرید می توانید از عکس ها با کیفیت HDRI استفاده کنید. شما می توانید فایل پی دی اف کاتالوگ تصاویر موجود در این پروژه را نیز دریافت کنید.

دانلود تصاویر hdri محیط طبیعی زیر آب با کیفیت بالا

DOSCH HDRI: Underwater

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

 www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
خرید پکیج کامل تصاویر HDRI + آموزش فارسی :

download vray hdri 3ds max shop

Download DOSCH HDRI: Underwater great for building studio lighting, using all the richness and complex reflections that only HDRIs can give you. Each light mesh دانلود hdri طبیعت, دانلود hdri آسمان روز, دانلود hdri شهری, دانلود hdri به صورت تکی, دانلود hdri ابری, دانلود hdri تکی, دانلود تصاویر hdri محیط شهری, دانلود رایگان تصاویر hdri آسمان
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=96770 :لينک کوتاه
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا