آموزش جلوه ویژه

آموزش کامل ساخت جلوه ویژه Cinema 4D R20 از سایت لیندا

ساخت جلوه ویژه سینمافوردی Lynda – Cinema 4D R20 Essential Training: VFX

ساخت جلوه ویژه سینمافوردی Lynda – Cinema 4D R20 Essential Training: VFX

اگر علاقه مند به ساخت ویژه و افکت های سینمایی خلاقانه در سینمافوردی هستید، حتما این ویدئو آموزشی Cinema 4D R20 Essential Training: VFX را دانلود کنید که در سایت لیندا منتشر شده است.

به دوره ساخت جلوه ویژه VFX خوش آمدید نام من Andy Needham است و من بسیار مشتاقانه منتظر هستم که از طریق این دوره آموزشی ضروری سینما 4D R20 با شما کار کنم. ما مستقیماً وارد گردش کار ردیابی حرکت می شویم که در آن من ردیابی اتوماتیک و دستی 2D را پوشش می دهم و تکنیک هایی را برای تجزیه و تحلیل و پالایش داده های ردیابی در نمای نمودار ردیاب حرکت ارائه می دهیم. ما گردش های اضافی ردیاب حرکت مانند بازسازی صحنه و ردیابی شی را کشف می کنیم.

 من این دوره را به گونه ای طراحی کردم که شما یک پایه و اساس نرم افزاری داشته باشید و در مورد فرمت های مختلف فایلهای معمول برای گردش کار VFX و نحوه بهینه سازی مدل ها با کاهش چند ضلعی و ابزارهای جزئیات اطلاعات بیاموزیم. ما درمورد چگونگی ایجاد انیمیشن برای تصویربرداری قبل از شات با استفاده از مورفون بین دوربین ها می آموزیم.

نحوه کار نورپردازی گرافیکی به صورت سه بعدی و تکنیک های ایجاد و اصلاح مواد و همچنین نحوه خارج کردن کار از سینما 4D برای کار بیشتر در پست. نقشه برداری طرح ریزی یک کار معمول در هنگام ایجاد عکس های VFX است و من کار با Projection Man و نحوه پخت بافت ها را پوشش می دهم. علاوه بر این ، ما یک موضوع واقعا سرگرم کننده ، تکنیک های تخریب را با شیء شکستگی ورونی سینما 4D و سیستم پویا پوشش می دهیم. کار بر روی عکس های جلوه های تصویری می تواند چالش برانگیز باشد ، اما همچنین سرگرم کننده است. و Cinema 4D ابزارهای خارق العاده ای برای تسهیل جریان کار VFX شما دارد.

 

صفر تا صد دوره آموزش ساخت جلوه ویژه سینمافوردی

Lynda – Cinema 4D R20 Essential Training: VFX

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا