پلاگین تری دی مکس

پلاگین فونیکس برای تری دی مکس ویری

Chaos Phoenix v5.10.00 for 3ds Max 2018-2023 (V-Ray) Win x64

دانلود پلاگین فونیکس برای تری دی مکس ویری Chaos Phoenix v5.10.00 for 3ds Max 2018-2023 (V-Ray) Win x64

 Chaos Phoenix v5.10.00 for 3ds Max 2018-2023 (V-Ray) Win x64

پلاگین فونیکس برای تری دی مکس ویری : نرم افزار شبیه سازی قدرتمند و هنرمند پسند برای 3ds Max و Maya. شبیه ساز دینامیک همه کاره که به طور یکپارچه با Autodesk 3ds Max، Maya، V-Ray و Corona ادغام می شود. Chaos® Phoenix قادر به ایجاد طیف وسیعی از اثرات از جمله آتش، دود، مایعات، شعله‌های آتش، انفجار، شبیه‌سازی بدن صلب، امواج اقیانوس، مه و پاشش پاشیده می‌شود. از پیش تنظیم های سریع و راه اندازی سریع شروع به کار را آسان می کند، و موتور شبیه سازی قدرتمند آن کنترل کاملی بر جلوه های پیچیده تر ارائه می دهد.

قدرتمند: Chaos Phoenix یک راه حل همه کاره برای دینامیک سیالات در 3ds Max و Maya است. شبیه سازی واقعی آتش، دود، مایعات، امواج اقیانوس، پاشش، اسپری، مه و موارد دیگر.

هنرمند پسند: برای هنرمندان سه بعدی ساخته شده است که می خواهند جلوه های دینامیکی سیال ایجاد کنند که تنظیم سریع و کنترل آسان است.

تعاملی: پیش نمایش و رندر تعاملی در پنجره دید. شبیه سازی های دقیق در حال پرواز

کنترل خلاقانه: انواع افکت‌های سیال مبتنی بر فیزیکی را با کنترل‌های سریع و هوشمند برای شبیه‌سازی رندر، زمان‌بندی مجدد و پالایش ایجاد کنید.

ادغام هوشمند: Phoenix به طور یکپارچه با Autodesk 3ds Max و Maya ادغام شده و برای رندر کردن با V-Ray® و Corona بهینه شده است.

سازگاری: سازگار با ابزارها و قالب‌های استاندارد صنعتی مانند OpenVDB و Alembic، و همچنین Krakatoa و thinkingParticles برای 3ds Max.

پلاگین فونیکس برای تری دی مکس ویری

Chaos Phoenix v5.10.00 for 3ds Max 2018-2023 (V-Ray) Win x64

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

 

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید.

telegram
دکمه بازگشت به بالا