آموزش جلوه ویژه

ساخت جلوه های ویژه حرفه ای هودینی Intro to FX Using Houdini

CGMaster Academy – Intro to FX Using Houdini

دانلود آموزش ساخت جلوه ویژه حرفه ای هودینی  CGMaster Academy – Intro to FX Using Houdini

در این صفحه دوره آموزشی CGMaster Academy – Intro to FX Using Houdini از سایت سی جی مستر را میتوانید دانلود کنید و از نرم افزار قدرتمند هودینی برای ساخت جلوه های ویژه حرفه ای استفاده کنید

با پایان این دوره آموزشی ، شما مفاهیم 3D در گرافیک رایانه و نحوه کار با VFX در Houdini را آموخته و مهارت های خود را برای مدل سازی رویه ، FX مایع ، ذرات FX ، تخریب بدن صلب ، دود ، و روشنایی و رندر افزایش می دهید.

معرفی FX با استفاده از Houdini مقدمه ای جذاب برای انواع قابلیت های FX در Houdini خواهد بود. این دوره برای تمرکز بر VFX که امروزه معمولاً در صنعت فیلم سازی فراخوانده می شود ، طراحی شده است. ما مدل سازی رویه ای ، FX مایع ، ذرات FX ، تخریب بدن صلب ، دود و نورپردازی و رندرگیری سه بعدی را بررسی خواهیم کرد. هر هفته ، با حفظ دیدگاه وسیع تری از قابلیت های باورنکردنی هودینی ، روی جنبه رویه ای خاصی تمرکز خواهیم کرد. این دوره دانش عملی شما را در VFX تقویت می کند و درک بیشتری از کاربردهای رایج Houdini در شرکت های VFX به شما می دهد. | * توجه: دانش آموزان هنوز می توانند با رایانه ای که کارایی کمتری دارد دوره را بگذرانند ، اما محاسبات بیشتر طول می کشد و به دلیل محدودیت RAM ، برخی شبیه سازی ها با وضوح بالا نیستند. | نرم افزار Houdini’s Apprentice edition edition به صورت یک بارگیری رایگان در دسترس است و تمام آنچه برای گذراندن این دوره نیاز دارید است.

  • زمان دوره: 9 هفته
  • سطح آموزش: حرفه ای
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دانلود آموزش ساخت جلوه ویژه حرفه ای هودینی

CGMaster Academy – Intro to FX Using Houdini

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا