آموزش جلوه ویژه

آموزش جلوه ویژه هودینی نیوک Abstract FX in Houdini

دانلود آموزش CGMaster Academy – Abstract FX in Houdini

آموزش جلوه ویژه هودینی نیوک برای طراحی مفهومی و انتزاعی  CGMaster Academy – Abstract FX in Houdini

در این صفحه میتوانید دوره آموزشی فوق العاده Abstract FX in Houdini را از سایت CGMaster Academy دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه جلوه های ویژه و طراحی مفهومی و انتزاعی بالا ببرید.

تقریباً از هر ابزاری در Houdini می توان برای طراحی مفهومی استفاده کرد. هودینی وسیله ای برای رسیدن به هدف است ، اما به خودی خود هدف نیست. این کلاس بر استفاده از Houdini در خارج از خط لوله سنتی FX تمرکز خواهد کرد. هودینی می تواند کارهای دیگری بیش از شبیه سازی و انفجار انجام دهد. در اینجا ، ما با تمرکز بر انتزاع و FX غیر سنتی از Houdini به عنوان یک ابزار طراحی استفاده خواهیم کرد. ما در حال بررسی بسیاری از اشکال الهام بخش از طبیعت و معماری خواهیم بود و یاد خواهیم گرفت که چگونه شبکه های رویه ای ایجاد کنیم که ماهیت آنها را به دست آورند.

به جای تکمیل یک پروژه بزرگ ، ما با ابزارها و مفاهیم کوچکی که می توانید از آنها به عنوان عناصر سازنده ایده ها و چشم اندازهای بزرگتر استفاده کنید ، مقابله خواهیم کرد. هدف این است که شما را وادار به تفکر رویه ای ، پذیرفتن مفاهیم اصلی Houdini کرده و با گسترش مجموعه ابزار خود ، شما را به قلمرو خلاق جدیدی سوق دهد.

  • زمان دوره: 8 هفته
  • سطح آموزش: مبتدی
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی
  • نرم افزار های استفاده شده: Houdini, NUKE

آموزش جلوه ویژه هودینی نیوک برای طراحی مفهومی و انتزاعی

CGMaster Academy – Abstract FX in Houdini

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا