آموزش مدلسازی

آموزش مدلسازی حرفه ای سالیدورک سه بعدی solidworks complex surface geometry

دانلود آموزش مدلسازی پیشرفته تصویری building complex surface geometry in solidworks

دانلود آموزش مدلسازی پیشرفته تصویری building complex surface geometry in solidworks

در این آموزش تصویری سالیدورک solidworks میخوایم با استفاده از ابزارها و تکنیک های مختلف،solidworks ، صفحات پیچیده و فریم های یک دوچرخه را  مدلسازی کنیم.

مدل 3 بعدی دوچرخه، ظاهرا فرم ساده ای دارد . مخصوصا اگر از لوله های فولادی یا آلومینیوم ساخته شده باشد.اگر چه اگر از فیبر کربن ساخته شده باشد، آبشن و گزینه هایی برای انحنای سطح  فریم جایی که مدل ما، پیجیده میشود ، برای خیلی از کاربران SOLIDWORKS، چالش بزرگی درست میکند.

در طول این دوره میخوهیم با استفاده از ترکیب ابزارهای ساده و ترکیب تکنیک های پشرفته، صفحات و حجم 3بعدی پیچیده این دوچرخه را مدلسازی کنیم.

در پایان این دوره آموزشی، یک دورچرخه زیبا و فوقالعاده کوهستانی از جنس فایبر کربن ساخته ایم.پس با ما همراه باشید.

خرید آموزش فارسی building complex surface geometry in solidworks

فیلم آموزش تصویری سالیدورک Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

 

  • نام آموزش :آموزش مدل سازی پیچیده سه بعدی + دو بعدی صفحات سالیدورک
  • نرم افزارهای استفاده شده : SOLIDWORKS
  • شرکت سازنده : Digital Tutors
  • زمان : 2 ساعت و 50 دقیقه

 

 

دانلود آموزش تصویری مدلسازی حرفه ای سالیدورک سه بعدی

building complex surface geometry in solidworks

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=13403:لینک کوتاه

Advanced Surface Design Create and edit complex solid and surface geometry, including stylish curve-continuous سطوح با اموزش سالیدورک طراحی SOLIDWORKS 3D قدرتمند و آسان برای استفاده. ابزارهای پیشرفته طراحی سطحی SOLIDWORKS سرعت فرایند طراحی شما را افزایش می دهند، صرفه جویی در زمان و هزینه های توسعه و افزایش بهره وری. مقدمه ای بر طراحی پیشرفته SOLIDWORKS ساده طراحی سطح بالا برای ایجاد قطعات پیچیده با اشکال پیچیده بسیار ساده تر است. چنین دستگاه هایی در سراسر صنایع مختلف از جمله فیلم آموزش سالیدورک محصولات مصرفی، وسایل نقلیه، قالب ها و وسایل پزشکی رایج هستند. SOLIDWORKS شما را فراهم می کند: ابزار برای: اکسترود شده، چرخش، جاروب، افست آموزش surface در سالیدورک ، سطوح مسطح ابزار برای: سطوح مرزی سطحی، سطوح آموزش تصویری سالیدورک سطحی، سطوح اشباع آزاد و سطوح سرریز Freeform، سطوح سر و صدا سطوح، حرکت / کپی چهره، Instant3D هندسه کشیدن)، کپی سطحی، جابجایی چهره، دانلود فیلم آموزش solidworks شفا دادن، ادغام، اصلاح و گسترش ابزارهای تجزیه و تحلیل سطح: گاوسی، پیش نویس، Undercut، ضخامت، انحنای، شعاع مین، نوارهای گورخر، تحلیل انحراف، و بررسی متقارن هندسی، واردات و تعمیرات و شفا ابزارها در طول این درس، ما از ابزار و تکنیک های مختلف برای ساخت یک قاب دوچرخه جاده کربنی با هندسه پیچیده سطح استفاده خواهیم کرد. دانلود آموزش solidworks قابهای دوچرخه یک هندسه به ظاهر ساده است، به ویژه هنگامی که از فولاد یا آلومینیوم ساخته شده است. با این حال، زمانی که از فیبر کربن ساخته شده است، گزینه های انحنای سطح در سراسر قاب، به ویژه در جایی که انتقال، چالشی برای بسیاری از کاربران SOLIDWORKS است. ما از طریق ایجاد یک هندسه پیچیده سطح، با استفاده از ابزارهای ساده ترکیب شده با استراتژیک با ویژگی های پیشرفته تر پوشش می دهیم. نتیجه یک قاب دوچرخه سواری فوق العاده آموزش پیشرفته سالیدورک سرد خواهد بود. نرم افزار مورد نیاز: SOLIDWORKS 2015.
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا