آموزش کامل نورپردازی داخلی در تری دی مکس

دوره آموزش طراحی داخلی تری دی مکس 3DS MAX 2020

دوره آموزش طراحی داخلی تری دی مکس Udemy – 3DS MAX 2020 Interior Design Beginners Course

در این صفحه میتوانید دوره آموزش تصویری طراحی داخلی تری دی مکس Udemy – 3DS MAX 2020 Interior Design Beginners Course را دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه طراح و دکوراسیون داخلی معماری بالا ببرید.

در پایان این دوره آموزشی Udemy – 3DS MAX 2020 Interior Design Beginners Course، یاد گرفته اید که چگونه مهارت های خود را برای مدل سازی ، ساخت متریال معماری، نورپردازی و رندرینگ با پلاگین آرنولد Arnold render افزایش دهید.

سلام نام من ویتو است و به این دوره مبتدیان طراحی داخلی خوش آمدید.

ایجاد تجارب جذاب معماری با 3ds Max می تواند بسیار پاداش آور و بسیار ناامید کننده باشد. با وجود بسیاری از پارامترها و تنظیمات ، دشوار است که بدانید وقتی به راه حل نیاز دارید کجا را جستجو کنید. اما وقتی همه چیز جمع می شود ، می توان یک تجربه خارق العاده ایجاد کرد. در دوره مبتدیان طراحی داخلی در زمینه تجسم 3ds max به من بپیوندید ، جایی که ما به دنبال مدل سازی ، متریال ، نورپردازی و تکنیک های رندر هستیم که پروژه شما را از ایده به رندر نهایی می رساند. این دوره برای هر کسی که می خواهد مدل سازی سه بعدی ، مدل سازی معماری یا ارائه طرح های داخلی یا خارجی را در 3DS MAX بیاموزد ، باید آن را تماشا کند.

بنابراین ما با راه اندازی تنظیمات اولیه در حداکثر 3ds مانند واحدهای اندازه گیری ، پروژه 3ds max و تنظیمات رندر پس از تنظیم تنظیمات ، شروع خواهیم کرد. ما گام به گام مدل سازی فضای داخلی خود را شروع می کنیم و از شکل پایه طراحی داخلی شروع می کنیم ، سپس مبلمان از جمله کابینت تلویزیون ، کاناپه ، فرش ، پرده و موارد دیگر را مدل خواهیم کرد. بعد از آن ، ما کار با تنظیم چراغ ها را در صحنه خود شروع خواهیم کرد ، سپس مواد و بافت ها را اضافه می کنیم و در نهایت تصاویر فوق واقعی را از حداکثر 3ds ارائه می دهیم ، بنابراین بیایید ادامه دهیم و شروع کنیم. ویدئو های بیشتر فیلم آموزش تری دی مکس در معماری را از اینجا دانلود کنید.

 

  • زمان دوره: 2:30 ساعت
  • سطح آموزش: مبتدی
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دوره آموزش طراحی داخلی تری دی مکس 3DS MAX 2020

Udemy – 3DS MAX 2020 Interior Design Beginners Course

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا