1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 3 - "آموزش مقدماتی تری دی مکس : سطح مبتدی Your First Day 3ds Max" توسط تاریخ انتشار: 04/08/2016

آموزش مقدماتی تری دی مکس مدلسازی نوپردازی رندر 3ds Max در این سری از آموزش های مقدماتی تری دی مکس ، میخواهیم خیلی سریع تمام مراحل مدلسازی modeling ، ساخت تکسچر texturing ، نورپرداز lighting و رندرینگ را در تریدی مکس 3ds Max 2015 یاد بگیریم. آموزش ساده و مقدماتی خودمان را با آشنایی با منوها ، پنل فرمان …

آموزش مقدماتی تری دی مکس : سطح مبتدی Your First Day 3ds Max

آموزش مقدماتی تری دی مکس مدلسازی نوپردازی رندر 3ds Max

آموزش مقدماتی تری دی مکس مدلسازی نوپردازی رندر 3ds Max

در این سری از آموزش های مقدماتی تری دی مکس ، میخواهیم خیلی سریع تمام مراحل مدلسازی modeling ، ساخت تکسچر texturing ، نورپرداز lighting و رندرینگ را در تریدی مکس 3ds Max 2015 یاد بگیریم.

آموزش ساده و مقدماتی خودمان را با آشنایی با منوها ، پنل فرمان ، پنجره های چهار گانه navigate in viewports ، و در کل راحت شدن با محیط نرم افزار تری دی مکس ، شروع میکنیم.

سپس مدلسازی را خیلی سریع شروع میکنیم و رایج ترین و پرکاربرد ترین دستورات در مدلسازی را مثل : کپی گرفتن از مدل duplicating ، متصل کردن احجام attaching ، نرم گردن سطوح گرد smoothing geometry و قوص دار و … خواهیم پرداخت.

آموزش مقدماتی مدلسازی تری دی مکس

سپس ابراز های مدلسازی مانند اکسترود extrude ، پل زدن بین پولیگان ها bridge ، پخ زدن گوشه های مدل chamfer ، و ساخت لبه موازی inset را کار خواهیم کرد.سپس به دستورهای کمی پیچیده تر مثل مقیاس دهی به سطوح unwrapping the UVs  و اعمال تکسچر دلخواه apply custom texture خواهیم پرداخت.

همچنین نحوه تکسچر سازی با مقیاس درست در فتوشاپ import UV to Photoshop را کار خوایم کرد تا بتوانیم مدل های با مقیاس درست و کاملا حرفه ای داشته باشیم.

آموزش مان را با کادر متریال ادیتور مکس materials ، تنظیمات اولیه برای رندر های سریع lights و البته آماده شدن برای رندر اینوایرونتی setting up our rendering environment تکمیل خواهیم کرد.

این آموزش با وجود اینکه در سطح مقدماتی است ، اما پر از ترفند ها و تکنیک هایی است که ممکن است همه از انها با خبر نبوده و نمیتوانند با استفاده از دستورها ، کار خود را سریع تر و راحت تر انجام دهند.پس از طرف تیم تری دی مکس فارسی، تماشای این آموزش را به همه دوستان مبتدی و سطح متوسط  ، پیشنهاد میکنم.

 

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

نام آموزش : آموزش مقدماتی تری دی مکس + فتوشاپ

نرم افزارهای استفاده شده : 3ds Max, Photoshop CS4

شرکت سازنده : Digital Tutors

زمان : 2 ساعت و 20 دقیقه

دانلود رایگان آموزش Your First Day in 3ds Max

 

دانلود رایگان آموزش – حجم = 600 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

 

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=15630 :لینک کوتاه

4 دیدگاه

  1. سلام خسته نباشید
    لینک دانلود خرابه ممنون میشم تصحیح بفرمایید
    ممنون

  2. سلام خسته نباشید..این فال ها یوزر و پسورد میخاد چیه؟

دیدگاهتان را ثبت کنید