آموزش مدلسازی

آموزش مدلسازی معماری با نرم افزار اسکچاپ 3D Modeling using SketchUp Pro

Skillshare – 3D Modeling using SketchUp Pro for 3D Designers and Architects (3D Modeling)

آموزش مدلسازی معماری با نرم افزار اسکچاپ Skillshare – 3D Modeling using SketchUp Pro for 3D Designers and Architects (3D Modeling)

در این صفحه میتوانید دوره آموزش تصویری مدلسازی سه بعدی معماری با نرم افزار اسکچاپ پرو – پروژه محور 3D Modeling using SketchUp Pro for 3D Designers and Architects را دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه سه بعدی کردن ایده های معماری بالا ببرید.

در پایان این دوره آموزشی 3D Modeling using SketchUp Pro for 3D Designers and Architects ، یاد گرفته اید که چگونه با استفاده از این برنامه محبوب 3D مدل سازی ، یک طرح معماری را مدل کنید. این برای مبتدی مطلق طراحی شده است ، به این معنی که هیچ تجربه قبلی با SketchUp یا مدل سازی 3D لازم نیست.

این دوره SketchUp Pro 2019 با هدف یادگیری نرم افزاری برای توسعه پروژه های معماری طراحی شده در SketchUp و همچنین پروژه هایی است که می خواهید برای تهیه بعداً تصاویر یا فیلمهای تبلیغاتی ، مدل سازی کنید. شما می آموزید که چگونه از مجموعه کامل ابزار کامل SketchUp Pro 2019 برای ایجاد محصولاتی که می خواهید در پروژه های طراحی خود طراحی یا استفاده کنید ، استفاده کنید.

ما همچنین مدل هایی را طراحی می کنیم که با هدف سرگرمی مانند بازی های ویدیویی یا تبلیغات طراحی شده اند. این به دلیل ادغام آسان برنامه های قوی تر از نظر ایجاد انیمیشن ها و صحنه ها است ، همچنین شما می توانید پس از ایجاد در نرم افزار مدل را رنگ آمیزی و تغییر دهید. به این دلیل که گزینه های زیادی برای صادرات و واردات یک مدل دارد.

طرح بندی امکان ایجاد ورق هایی برای ارائه مدل را فراهم می کند. این گزینه های مختلفی دارد که بسیار شبیه به گزینه های موجود در ویرایشگرهای تصویر و ابزارهای طراحی است ، بنابراین اگر به یکی از این گزینه های دیگر دسترسی پیدا نکرده اید ، می توانید نحوه استفاده از آنها را از طریق یادگیری طرح بندی و همزمان رابط و رابط یاد بگیرید. گزینه های طرح بندی به لطف دانش شما با استفاده از سایر برنامه های مشابه آسان تر خواهد بود.

SketchUp و Layout ارتباطی را بین مدل های ساخته شده در SketchUp و ورق هایی که با استفاده از مدل طراحی می کنید ارائه می دهند. و همچنین ، استفاده از Style Builder در ارائه مدل ها از طریق SketchUp ادغام شده است.

در هر زمان از دوره می توانید تمرینات و فایلهای مورد استفاده در هر درس را برای ادامه مطالعه عمیق سایر گزینه های برنامه بارگیری کنید. پروژه ای برای هر یک از کاربردهای اصلی نرم افزار انجام خواهد شد.

 

1. یادگیری مفاهیم پایه و کار با رابط کاربری

 • ایجاد مدل ها و الگوها.
 • وسایل نقاشی.
 • ابزارهای اصلاح
 • ابزار انتخاب و کپی.

2. چطور مدل سه بعدی بسازیم؟

 • پروژه اصلی با استفاده از دیوارها ، کف ، پله ها ، سقف ها و سایر موارد.
 • اعمال متریال به سطوح

3. استفاده از گروپ و کامپونت اسکچاپ (Groups . Components)

 • ساخت فمیلی اسکچاپ
 • ساخت پارامترها
 • استفاده از فمیلی

4.ایجاد Site با نرم فزا اسکچاپ

5. آشنایی با Structure پایه ای

6. Import and Export.

7. ایجاد Visualization پیشرفته

8. ایجاد افکت Style Builder

 • زمان دوره: 1:15 ساعت
 • سطح آموزش: مبتدی تا پیشرفته
 • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دانلود ویدئو آموزش مدلسازی سه بعدی معماری با نرم افزار اسکچاپ پرو – پروژه محور

Skillshare – 3D Modeling using SketchUp Pro for 3D Designers and Architects (3D Modeling)

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا