کالکشن صحنه سه بعدی

صحنه سه بعدی 3D Interiors – CGAxis Collection Volume 3

دانلود 3D Interiors – CGAxis Collection Volume 3

دانلود رایگان صحنه سه بعدی 3D Interiors – CGAxis Collection Volume 3

در این صفحه میتوانید کالکشن صحنه های داخلی 3D Interiors – CGAxis Collection Volume 3 را دانلود کنید. تعداد 10 صحنه داخلی به همراه متریال و تکسچر برای نرم افزار های 3ds max 2011 with V-Ray Cinema 4D R15 with V-Ray به همراه متریال و تکسچر های مورد نیاز شما است.

CGAxis 3D Interiors 03 01: صحنه میز با یک دفترچه یادداشت و سایر وسایل الکترونیکی. همچنین یک لامپ میز ، یک فنجان قهوه و چند گل درون شیشه ها روی آن قرار دارد. روی دیوار سه عکس در قاب وجود دارد.

CGAxis 3D Interiors 03 02: صحنه اتاق نشیمن با صندلی نشیمن چرمی ، مبل چرمی گرد و یک میز قهوه کوچک همراه با چند کتاب. در پشت آن پنجره بزرگ مشکی با یک پرده سفید و چهار تصویر در قاب وجود دارد.

CGAxis 3D Interiors 03 03: صحنه میز با تبلت با صفحه کلید و تبلت گرافیکی. برخی دیگر از وسایل الکترونیکی و برخی از ظروف میز نیز وجود دارد.

CGAxis 3D Interiors 03 04: صحنه دفتر خانه با میز مدرن چوبی و صندلی چرخان قرمز. در قسمت پشتی صندلی قرمز با میز قهوه سفید وجود دارد.

CGAxis 3D Interiors 03 05: صحنه اتاق نشیمن با برخی مبلمان اسکاندیناویایی: مبل پارچه ای خاکستری ، میز قهوه چوبی و یک صندلی ساده. همچنین یک لامپ سقفی بزرگ به ظاهر صنعتی و یک میز قهوه کوچک مفتولی نزدیک مبل وجود دارد.

CGAxis 3D Interiors 03 06: صحنه اتاق نشیمن با پنجره های بزرگ و چراغ سقفی مدرن. در این صحنه مبلمان اسکاندیناوی زیادی وجود دارد: مبل ، صندلی راحتی ، صندلی گهواره ای. همه در رنگ های آبی روشن است.

CGAxis 3D Interiors 03 07: نمایی از نمای نزدیک میز قهوه خوری اتاق نشیمن با تزئینات زیاد. در قسمت پشتی آن مبل و مجموعه ای از تصاویر متنوع قرار دارد.

CGAxis 3D Interiors 03 08: صحنه حمام با کاشی های خاکستری و سفید. همچنین یک حمام ، سرویس بهداشتی ، توالت و یک قفسه بزرگ با دو دستشویی وجود دارد.

CGAxis 3D Interiors 03 09:صحنه آشپزخانه با مبلمان با جبهه های چوبی تیره. در جلو یک جزیره آشپزخانه با میوه ها و نان ها و شیشه های آشپزی قرار دارد.

CGAxis 3D Interiors 03 10: صحنه بار با یک میز متصدی چند صندلی ، تجهیزات بار و بسیاری از انواع مشروبات الکلی.

تصاویر نشان داده شده در بالا با 3ds max و V-Ray با اضافه شدن کمی پست پروداکشن ارائه می شوند. ارائه های نهایی در Cinema 4D ممکن است کمی متفاوت باشد.

دانلود سی جی اکسيس مجموعه نمای داخلی شماره 3

CGAxis 3D Interiors Volume 3

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا