پریست

رنگ سینمایی در پریمیر | فیلتر رنگ پریمیر آماده Color Presets Ultimate Pack

رنگ سینمایی در پریمیر motionarray 50 Color Presets - Ultimate Pack

رنگ سینمایی در پریمیر motionarray 50 Color Presets – Ultimate Pack

اگر دوست دارید رنگ سینمایی در پریمیر پرو ایجاد کنید، میتوانید از پریست های آماده مخصوص به آن، مانند : Color Presets Ultimate Pack استفاده کنید که توسط شرکت های معتبر آمریکایی ساخته شده است.

در این فایل دانلودی، یک مجموعه فوق العاده ارزشمند برای کنترل حرفه ای روی “رنگ سینمایی در پریمیر” برای دانلود قرار داده ایم که برای ارتقای رنگ و استایل فیلم، فوق العاده است که شامل 5 دسته مختلف است که خیلی خوب دسته بندی شده اند.

یک ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی برای راهنمایی شما برای استفاده از این مجموعه در فایل وجود دارد. لازم به ذکر است که موزیک‌ استفاده شده در ویدیوی پیش‌نمایش در فایل وجود ندارد.

  • فرمت فایل: prfpset
  • حجم فایل: 10 مگابایت
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • سازگاری: PREMIERE CC 2015.3 و یا بالاتر
  • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی

دانلود رنگ سینمایی در پریمیر | فیلتر رنگ پریمیر آماده حرفه ای و جذاب

motionarray 50 Color Presets – Ultimate Pack

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

 www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
خرید پستی
خربد پکیج پریست آماده حرفه ای

برای خرید پکیج کامل فایل های گرافیکی به همراه آموزش فارسی ، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

motionarray 50 Color Presets - Ultimate Pack Full we have a guide on how to take wedding photos.گذشته از جلوه های Lightroom زیر ، ما همچنین 14 نرم افزار برتر ویرایش عکس را برای عکاسان و 43 اقدام فتوشاپ برای خرید پریست پریمیر عکاسان عروسی توصیه کرده ایم. با گفتن اینكه ، در اینجا بهترین تنظیمات رایگان اتاق خواب برای عکسهای شما وجود دارد: BONUS: Presets Pack از پیش تنظیم توسط عروسی Lumosmax به نذرهای دانلود preset برای پریمیر بسته های از پیش تنظیم شده شامل 30 Presets Pack از پیش تنظیم سبك لامپ های متنوع و مناسب فیلتر رنگ پریمیر برای هر نوع مراسم است. این Presets Pack از پیش تعیین شده با ارائه جلوه ای روشن و مطبوع ، عکس های شما را بهبود پریست سینمایی پریمیر می بخشد. برای بارگیری رایگان ، لینک بالا دانلود پریست رنگ سینمایی پریمیر را انتخاب کنید و به انتهای صفحه بروید. 1. لایت روم عروسی مجموعه Presets Pack از پیش تنظیم لایت روم مجموعه Presets Pack از پیش تنظیم دارای پیش تنظیم های مختلفی برای کلیه برنامه های است. این می تواند در عکس های پریست پریمیر 2018 و نامزدی استفاده شود ، اما تقریباً در مورد هر عکس در فضای باز با رنگ های زیادی کار می کند. این Presets Pack از پیش تنظیم HDR و مات با رنگ و بوی بسیار جذاب است که باعث می شود عکس های عروسی شما را به حالت تنظیم رنگ سینمایی در پریمیر ایستاده نشان دهد. 2. روز یک پیش فرض لایت روم است که برای عکس های عروسی متفاوت ساخته شده است.
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا