آموزش مدلسازی

آموزش تصویری مدلسازی تری دی مکس : قسمت دوم Quick Start to Modeling in 3ds Max

آموزش تصویری مدلسازی تری دی مکس

آموزش تصویری مدلسازی تری دی مکس : قسمت دوم  Quick Start to Modeling in 3ds Max Volume 2

در این صفحه میتوانید قسمت دوم از سری آموزش های تصویری مدلسازی تری دی مکس را دانلود کنید که توسط سایت Digital Tutors تهیه و منتشر شده است

در جلد 2 شروع سریع به مدل سازی در 3ds Max ، مفاهیم پوشش داده شده در جلد 1 را بنا خواهیم کرد. ما با صحبت کردن در مورد مدل سازی ادیتبل پولی و چند ضلعی که به عنوان تکنیک های مدل سازی لبه نیز شناخته می شود ، شروع خواهیم کرد.

ما در مورد چگونگی استفاده از این تکنیک به ما این امکان را می دهد تا کنترل بیشتری در مورد توپولوژی و چگونگی بدست آوردن جزئیات دقیق مورد نظر از مدلهای خود داشته باشیم. ما همچنین تکنیک هایی را پوشش می دهیم که به ما امکان می دهند صرفه جویی در زمان در مدل سازی خود را انجام دهیم. متوجه می شویم که با استفاده از این تکنیک می توان برخی از چالش ها را هنگام تلاش برای الگوبرداری از چهارپایه ها به طور انحصاری مطرح کرد و ما روش های بسیاری برای غلبه بر آن چالش ها می آموزیم. در پایان ، ما یک پیشنهاد دیگر برای افزودن به صحنه روایت خود خواهیم داشت.

دوره Quick Start to Modeling in 3ds Max Volume 2 به گونه ای طراحی شده اند که به ترتیب و پشت سرهم دنبال شوند ، بنابراین ما واقعاً شما را ترغیب می کنیم قبل از ادامه این بخش با جلد 1 شروع کنید. ما همچنین شما را ترغیب می کنیم تا از تکالیفی که هر جلد را دنبال می کند ، استفاده کنید. این تکالیف به شما امکان می دهد تا آنچه را که آموخته اید به دست بیاورید و آن ابزارها و تکنیک ها را برای پروژه های خود بکار بگیرید. در مورد Quick Start to Modeling در 3ds Max بیشتر بیاموزید.

 

دانلود فیلم آموزش تصویری مدلسازی تری دی مکس : قسمت دوم

Digital Tutors – Quick Start to Modeling in 3ds Max Volume 2

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=111547 :لينک کوتاه
telegram

‫2 دیدگاه ها

  1. سلام، قسمت یک این مجموعه رو هر چی میگردم تو سایتتون پیدا نمیکنم ، آیا بارگزاری شده؟

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا