آموزش مدلسازی پیشرفته رویت Advanced Modeling Tools Revit

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Digital Tutors - Advanced Modeling Tools in Revit

آموزش مدلسازی رویت Advanced Modeling Tools in Revit

آموزش مدل سازی سه بعدی رویت :در این سری از آموزش های تصویری رویت Revit tutorials ، یاد خواهیم گرفت که چطور فرم های کاملا هوشمند و زیبا intelligent and beautiful forms با استفاده از رویت فامیلی و مدل پوسته بیرونی Revit’s Family و Conceptual Massing Environments برای نرم افزار رویت معماری بسازیم.آموزش مان را با ساخت فرم های کانسپتی form creation concepts مانند surfaces , extrusions ادامه میدهیم  و همچنین تکنیک های مدلسازی revit create complicated forms جدیدی برای مدلینگ آموزش میدهیم.روش هایی مانند ساخت حجم از خطوط اسپیلاین splines , صفحات planes و نقطه points.

وقتی که حسابی با اصول پایه ای رویت revit basics آشنا شدیم، یک مرحله جلوتر میرویم و نحوه مدلسازی پارامتریک حجم های هوشمند revit create smart forms with parameters را برسی میکنیم.در پایان این دوره تمرینی رویت، قادر خواهید بود که حجم های منحصر به فرد و دلخواه و کاملا پارامتریک و حتی بهینه و سبک Revit modeling unique, parametric fully adaptive خودتان را بسازید.این آموزش فوق العاده را میتواید با فایل های پروژه، از سایت تری دی مکس فارسی، سفارش دهید.

خرید آموزش فارسی Advanced Modeling Tools

پخش آنلاین – قسمت اول این آموزش

نام محصول: آموزش مدل سازی سه بعدی Revit 2014 + فایل های پروژه

زمان: 45 دقیقه

قیمت: 4500

ابتدا کالا را تحویل بگیرید ، سپس وجه آن را به مامور پست پرداخت کنید

ارسال مجدد رایگان در صورت هرگونه مشکل

برای ثبت سفارش و اضافه کردن این محصول به لیست خرید اینجا کلیک کنید

خرید آموزش از فروشگاه تری دی مکس فارسی

دانلود آموزش Digital Tutors – Advanced Modeling Tools in Revit

دانلود رایگان آموزش رویت

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=11982 :لینک کوتاه

کانال تلگرام
برچسب ها
نمایش بیشتر

jafar sydi

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید